Alle categorieën

EN

PLC-type

Home>Product>Serie glasvezelkoppeling>PLC-type > Productdetails

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471807567692.png

1X16, SLOT TYPE SPLITTER, SC / UPC


Onderzoek
  • Snelle details
  • Voordeel
  • partner
  • Aanvraag
  • FAQ
  • Onderzoek
Snelle details

Slot-type splitter (PLC-splitter) is een geïntegreerd optische stroomverdelingsapparaat met golfgeleider op basis van kwartssubstraat. Het heeft de kenmerken van een klein formaat, een breed golflengtebereik, een hoge betrouwbaarheid en een goede uniformiteit bij het splitsen. Het is vooral geschikt voor passief. In het optische netwerk (EPON, BPON, GPON, etc.) zijn het centrale kantoor en het eindapparaat verbonden en wordt het optische signaal gesplitst.

item

1x16

fiber Type

G657A / G652D

Werkende golflengte

1260nm ~ 1650nm

Standaard invoegverlies (dB)

≤ 13.7

Uniformiteit (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Golflengte-afhankelijk verlies (dB)

≤ 0.8

Return Loss (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Directiviteit (dB)

≥ 55

Operationele Temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

item1x16
Lengte * Breedte * Hoogte (mm)130 * 100 * 50
connectorSC / UPC, SC / APC

Product verkoopargument

Laag invoegverlies, lage PDL en hoge betrouwbaarheid

Hoog rendementverlies en goede herhaalbaarheid

Groot golflengtebereik

Uitstekende uniformiteit tussen kanalen

Alle producten voldoen aan de vereisten van GR-1209-CORE en GR-1221-CORE.

partner
  • onbepaald

  • onbepaald

  • onbepaald

  • onbepaald

Toepassingsscenario

1) LAN-, WAN- en Metro-netwerken

2) FTTH-project & FTTX-implementaties

3) CATV-systeem

4) GPON, EPON

5) Glasvezel testapparatuur

6) De database verzendt breedbandnet

FAQ

V1. Kan ik een voorbeeld bestellen voor dit product?

A: Ja, we verwelkomen sample order om testen en controleren kwaliteit Gemengde monsters zijn aanvaardbaar.


Q2. Hoe zit het met de doorlooptijd?

A: Monster heeft 1-2 dagen nodig, massaproductie tijd heeft 1-2 weken nodig.


Q3. Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat u aankomt?

A: We meestal verzenden door DHL, UPS, FedEx of TNT. Het duurt meestal 3-5 dagen om aan te komen. Luchtvaartmaatschappij en zeevaart ook optioneel.


Q4: Biedt u garantie voor de producten?

A: Ja, we bieden 1-2 jaar garantie op onze formele producten.


Q5: hoe zit het met de levertijd ??

A: 1) Monsters: binnen een week. 2) Goederen: gewoonlijk 15-20 dagen.

Contact