Alle Kategorier

EN

FBT-type

Hjem>Produkt>Fiberoptisk koblingsserie>FBT-type > Produktdetaljer

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, RUSTFRITT STÅLRØRTYPE, FBT-KOBLER, 50: 50


  • Viktigste detaljer
  • Advantage
  • partner
  • Søknad
  • Spørsmål og svar
  • Forespørsel
Viktigste detaljer

FBT-splitter er en type optisk strømstyringsenhet som er produsert med Fused Biconical Tape-teknologi. Den har liten størrelse, høy pålitelighet, billig pris og god kanal-til-kanal ensartethet, og er mye brukt i PON nettverk for å realisere optiske signalets effekt splitting.

Sak

1x2

fiber Type

G657A / G652D

Arbeidende bølgelengde

1310 / 1490 / 1550

Standard innsettingstap (dB)

≤ 3.7

Ensartethet (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Avhengig tap av bølgelengde (dB)

≤ 0.8

Return Loss (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direktivitet (dB)

≥ 55

Driftstemperatur Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Sak1x2
Lengde * Bredde * Høyde (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ConnectorSC / UPC, SC / APC

Produkt selger punkt

Lavt innsettingstap, Lav PDL og Høy pålitelighet

Stort avkastningstap og god repeterbarhet

Bredt bølgelengdeområde

Utmerket kanal-til-kanal-enhetlighet

Alle produktene oppfyller kravene i GR-1209-CORE og GR-1221-CORE.

partner
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Søknadsscenario

1) LAN, WAN og Metro Networks

2) FTTH-prosjekt og FTTX-distribusjoner

3) CATV-system

4) GPON, EPON

5) Fiberoptisk testutstyr

6) Database Overfør bredbåndsnett

Spørsmål og svar

Q1. Kan jeg få en prøvebestilling for dette produktet?

A: Ja, vi aksepterer prøveordre for å teste og kontrollere kvalitet. Blandede prøver er akseptable.


Q2. Hva med ledetiden?

A: Prøven trenger 1-2 dager, masseproduksjonstiden trenger 1-2 uker.


Q3. Hvordan sender du varene og hvor lang tid tar det å ankomme?

A: Vi sender vanligvis via DHL, UPS, FedEx eller TNT. Det tar vanligvis 3-5 dager å ankomme. Flyselskap og sjøfart er også valgfritt.


Q4: Tilbyr du garanti for produktene?

A: Ja, vi tilbyr 1-2 års garanti på våre formelle produkter.


Q5: Hva med leveringstid ??

A: 1) Prøver: innen en uke. 2) Varer: vanligvis 15-20 dager.

Kontakt