Alle Kategorier

EN

PLC-type

Hjem>Produkt>Fiberoptisk koblingsserie>PLC-type > Produktdetaljer

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

MINI TYPE SPLITTER, 1x2 1x4 1x8 1x16


  • Viktigste detaljer
  • Advantage
  • partner
  • Søknad
  • Spørsmål og svar
  • Forespørsel
Viktigste detaljer

ParameterSpesifikasjon
Driftsbølgelengde (nm)1260 ~ 1650
typen1x41x81x162x42x82x16
Innsettingstap (dB) Maks. *
Ensartethet (dB) Maks. *
PDL (dB) Maks. *
Direktivitet (dB) Min *55
Returtap (dB) Min *55 (50)
Driftstemperatur (° C)-5 ~ +75
Lagringstemperatur (° C)-40 ~ + 85
Fiberlengde1m eller tilpasset lengde
fiber TypeCorning SMF-28e fibe
Krafthåndtering (mW)300
ParameterSpesifikasjon
Driftsbølgelengde (nm)1260 ~ 1650
typen1x322x321x64
Innsettingstap (dB) Maks. *
Ensartethet (dB) Maks. *
PDL (dB) Maks. *
Direktivitet (dB) Min *55
Returtap (dB) Min *55 (50)
Driftstemperatur (° C)-5 ~ +75
Lagringstemperatur (° C)-40 ~ + 85
Fiberlengde1m eller tilpasset lengde
fiber TypeCorning SMF-28e fibe
Krafthåndtering (mW)300
DIMENSION
TYPE1 * 2,1 * 4,1 * 81 * 161 * 321 * 64
bare (0.25 mm)4 * 4 * 404 * 7 * 504 * 7 * 504 * 12 * 60
mini (0.9 mm)4 * 7 * 604 * 7 * 606 * 20 * 806 * 40 * 100
ABS, 2.0 mm / 3.0 mm,10 * 80 * 10018 * 80 * 12018 * 80 * 12018 * 115 * 141
Slot130 * 100 * 25130 * 100 * 50130 * 100 * 102130 * 100 * 206
130 * 100 * 206483 * 44.5 * 200483 * 44.5 * 200483 * 44.5 * 200483 * 89 * 200


Produkt selger punkt

Lavt innsettingstap, Lav PDL og Høy pålitelighet

Stort avkastningstap og god repeterbarhet

Bredt bølgelengdeområde

Utmerket kanal-til-kanal-enhetlighet

Stabilitet Telcordia GR-1221 og GR-1209

partner
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Søknadsscenario

1) LAN, WAN og Metro Networks

2) FTTH-prosjekt og FTTX-distribusjoner

3) CATV-system

4) GPON, EPON

5) Fiberoptisk testutstyr

6) Database Overfør bredbåndsnett

Spørsmål og svar

Q1. Kan jeg få en prøvebestilling for dette produktet?

A: Ja, vi aksepterer prøveordre for å teste og kontrollere kvalitet. Blandede prøver er akseptable.


Q2. Hva med ledetiden?

A: Prøven trenger 1-2 dager, masseproduksjonstiden trenger 1-2 uker.


Q3. Hvordan sender du varene og hvor lang tid tar det å ankomme?

A: Vi sender vanligvis via DHL, UPS, FedEx eller TNT. Det tar vanligvis 3-5 dager å ankomme. Flyselskap og sjøfart er også valgfritt.


Q4: Tilbyr du garanti for produktene?

A: Ja, vi tilbyr 1-2 års garanti på våre formelle produkter.


Q5: Hva med leveringstid ??

A: 1) Prøver: innen en uke. 2) Varer: vanligvis 15-20 dager.

Kontakt