Alle Kategorier

EN

Vanntett pigtail

Hjem>Produkt>pigtail>Vanntett pigtail > Produktdetaljer

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178906496237.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921343596.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600244921982568.jpg

VANNTETT PIGTAIL FC APC SC APC


  • Viktigste detaljer
  • Advantage
  • partner
  • Søknad
  • Spørsmål og svar
  • Forespørsel
Viktigste detaljer

Den fiberoptiske kontakten forbinder fiberens to endeflater nøyaktig. Det viktigste er å justere aksene til de to fibrene, slik at den optiske energiutgangen fra den overførende fiberen kan kobles til den mottakende fiberen i maksimal grad. Påvirkningen på systemet minimeres på grunn av dets involvering i den optiske lenken.

Tekniske data

SakEnhetData
Navn-PATCHCORD FC / UPC-FC / UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
fiber Type-G652D/G657A1/G657A2
Utgang meterial-PVC / LSZH
Bølgelengdenm &1310
Innsetting tapdB≤ 0.3
Returnere tapdB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
repeterbaredB≤ 0.1
Plugg gangerS≥ 1000
interchangeability-≤ 0.2
StrekkstyrkeN≥ 50
Arbeide Temp.-40 ~ 75
Lagring Temp.-40 ~ 85

Paking detaljer

LengdeAntall (stk) / kartKartongstørrelse (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Produkt selger punkt

Utendørsbruk, vanntett, korrosjonshindrende, med gode mekaniske og miljømessige egenskaper

Inneholder metallforsterket ståltråd, gode mekaniske egenskaper og sterk strekkfasthet

Lite innsettingstap og stort avkastningstap

Enkelt eller multimodus kan velges etter behov. Antall optiske kabelkjerner er 2, 4, 6, 8 og 12 kjerner

partner
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Søknadsscenario

1) LAN, WAN og Metro Networks                                       

2) FTTH-prosjekt og FTTX-distribusjoner                                       

3) CATV-system                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiberoptisk testutstyr                                       

6) Database Overfør bredbåndsnett                                               

Spørsmål og svar
  • Q1. Kan jeg få en prøvebestilling for dette produktet?

    A: Ja, vi aksepterer prøveordre for å teste og kontrollere kvalitet. Blandede prøver er akseptable.

  • Q2. Hva med ledetiden?

    A: Prøven trenger 1-2 dager, masseproduksjonstiden trenger 1-2 uker.

  • Q3. Hvordan sender du varene og hvor lang tid tar det å ankomme?

    A: Vi sender vanligvis via DHL, UPS, FedEx eller TNT. Det tar vanligvis 3-5 dager å ankomme. Flyselskap og sjøfart er også valgfritt.

  • Q4: Tilbyr du garanti for produktene?

    A: Ja, vi tilbyr 1-2 års garanti på våre formelle produkter.

  • Q5: Hva med leveringstid ??

    A: 1) Prøver: innen en uke. 2) Varer: vanligvis 15-20 dager.

Kontakt