< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
ټول خبرونه
EN

د FC فایبر آپټیک نښلونکی

کور>د محصول د>پیچکارډ>د FC فایبر آپټیک نښلونکی > د محصول تفصیل

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652454668251.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240372943913.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603950808660696.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600240372820222.jpg

د FC UPC اپټیکل فایبر نښلونکی تور ټیټ IL نښلونکی


د پوښتنې
  • چټک تفصیلات
  • ګټه
  • همکار
  • کاریال
  • FAQs
  • د پوښتنې
چټک تفصیلات

د فایبر آپټیک نښلونکی دقیقا د فایبر دوه پای مخونه سره نښلوي. تر ټولو مهمه خبره دا ده چې د دوو فایبرونو محورونه تنظیم کړئ ترڅو د لیږدونکي فایبر څخه د نظری انرژی تولید تر ډیره حده د ترلاسه کونکي فایبر سره یوځای شي. په سیسټم باندې اغیزه د نظری لینک کې د ښکیلتیا له امله کمه شوې.

د تخنیکي معلوماتو

د قالبد واحدد معلوماتو د
نوم-FC/UPC PFIBER آپټیکل نښلونکی
PN-APT-Connector-FC/UPC-SX-2.0/3.0
فایبر ډول-G652D/G657A1/G657A2
د محصول میټریال-PVC/LSZH
ويولنتهnm&1310/1550
د زیاتوالي زیانdB≤0.3
بیرته ستنیدلdB≥50(PC,UPC);≥60(APC)
د تکرار وړdB≤0.1
پلګ وختونهS≥1000
بدلول-≤0.2
د کش کیدو ښه وړN≥50
کاري ټیم.- زینکس
زيرمه اوتودوالي.- زینکس

د محصول د پلور نقطه

د ټیټ داخلولو ضایع، او لوړ اعتبار                                       

د لوړ بیرته ستنیدو ضایع او ښه تکرار وړتیا                                       

د کشولو او فشار لوړ ځواک                                               

پراخه طول موج سلسله                                               

همکار
  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

د غوښتنې سناریو

1) LAN، WAN او Metro شبکې

2) د FTTH پروژه او د FTTX ځای پرځای کول

3) د CATV سیسټم

4) GPON، EPON

5) د فایبر آپټیک ازموینې تجهیزات

6) د ډیټا بیس لیږد براډبنډ جال

FAQs

Q1. ایا زه کولی شم د دې محصول لپاره نمونه امر ولرم؟

ځواب: هو، موږ د نمونې امر څخه هرکلي کوو ترڅو د کیفیت معاینه او معاینه وکړو. مخلوط نمونه د منلو وړ دي.


د ایکس ایکس ایم ایکس ایکس. د رهبري وخت څه شی دی؟

A: نمونه 1-2 ورځو ته اړتیا لري، د ډله ایز تولید وخت 1-2 اونیو ته اړتیا لري.


Q3. تاسو څنګه توکي لیږدئ او رسیدلو ته څومره وخت نیسي؟

A: موږ معمولا د DHL ، UPS ، FedEx یا TNT لخوا لیږو. د رارسیدو لپاره عموما 3-5 ورځې وخت نیسي. د ایرلاین او سمندري لیږدونې اختیاري هم دي.


Q4: ایا تاسو د محصولاتو لپاره تضمین وړاندیز کوئ؟

A: هو، موږ خپلو رسمي محصولاتو ته د 1-2 کلونو تضمین وړاندیز کوو.


Q5: د تحویل وخت په اړه څه؟

A: 1) نمونې: د یوې اونۍ دننه. 2) توکي: معمولا 15-20 ورځې.

موږ سره اړیکه ونیسئ