< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
ټول خبرونه
EN

آپټیکل سویچ - 1X1

کور>د محصول د>د نوری فایبر سویچ>آپټیکل سویچ - 1X1 > د محصول تفصیل

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453683181931.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453687590756.jpg

آپټیکل سویچ - 1X1


د پوښتنې
  • چټک تفصیلات
  • ګټه
  • همکار
  • کاریال
  • FAQs
  • د پوښتنې
چټک تفصیلات

د QDAPT څخه د فایبر آپټیکل سویچونه د مایکرو میخانیکي / مایکرو آپټیکل ډیزاین پراساس دي چې د لوړ دقیق نظري ب featuresې لري. دا د ډیری غوښتنلیکونو لپاره غوره پیرامیټرې، غوره انعطاف، او اوږدمهاله ثبات وړاندیز کوي. سویچونه د الټرا وایلیټ څخه تر انفراریډ پورې د پراخه سپیکٹرم لپاره شتون لري ، او په حقیقت کې د هر ډول فایبر (دواړه کاسکیډ شوي او غیر کاسکیډ شوي) ، ډیری انٹرفیسونو ، او نږدې هرې اندازې سره تولید او چلول کیدی شي.

د تخنیکي معلوماتو

پارامترونود واحدTZ-FSW-1×2
د څپې اوږدوالی حدnm850±40 / 1300±401260 ~ 1650
د طول موج ازموینهnm850 / 13001310 / 1550
د داخلیدو تاوان 1، 2dBډول: 0.5اعظمي: 0.8ډول: 0.4اعظمي: 0.6
بیرته تاوان 1، 2dBMM ≥ 30 SM ≥ 50
Crosstalk 1dBMM ≥ 65 SM ≥ 70
PDLdB≤0.05
wdldB≤0.25
بیا تکرارdB≤ ± 0.02
چليز ولټاژV3.0 یا 5.0
متداولودورو≥ 10 ملیون
وخت بدلولms≤8
نظری ځواکmW≤500
د عملیاتي حرارت درجه- ایکسومکس + + ایکسومکس
د زيرمتون د حرارت درجه- ایکسومکس + + ایکسومکس
معتبر نمی%5 ~ 95
د وزنg14
بعدmm(L)27.0×(W)12.0×(H)8.2 ±0.2 یا د پیرودونکي ډیزاین
یادونه: 1. د عملیاتي تودوخې دننه او SOP. 2. د نښلونکو څخه جلا کول.

د تشکیلاتو پین

ډولد بهرنیو چاروآپټیکل لاربریښنایی ډرایود حالت سینسر
1 × 1پن 1پن 5پن 6پن 10پن 2-3 کړئپن 3-4 کړئپن 7-8 کړئپن 8-9 کړئ
وهل ټکولAرڼا تړل------GNDV+نژدېد پرانیستېد پرانیستېنژدې
BP1-P2V+GND------د پرانیستېنژدېنژدېد پرانیستې
غیر لچکAرڼا تړل------------نژدېد پرانیستېد پرانیستېنژدې
BP1-P2V+------GNDد پرانیستېنژدېنژدېد پرانیستې

آپټیکل لار

ایالت Aریاست ب
微 信 图片 _20201127123856微 信 图片 _20201127123926

بعد

图片 2

بریښنا تخصیص

مشخصاتوولټيجاوسنيمقاومت
5Vتړل4.5 ~ 5.5 V36~44 mA125 Ω
5Vغیر لچک4.5 ~ 5.5 V26~32 mA175 Ω
3Vتړل2.7 ~ 3.3 V54~66 mA50 Ω
3Vغیر لچک2.7 ~ 3.3 V39~47 mA70 Ω

د خبرتیا معلومات

فایبر ډولولټيجسویچ ډولد طول موج ازموینهد ټیوب ډولد فایبر اوږدوالید نښلونکی
SM:SM,9/1253:3VL: تړل850:850nm25:250am05:0.5m±5cmFP:FC/PC,FA:FC/APC
M5:MM,50/1251310:1310nm90:90am10:1.0m±5cmSP:SC/PC,SA:SC/APC
M6:MM,62.5/1255:5VN: بې لنده کول13/15:1310/1550nmX: نور15:1.5m±5cmLP:LC/PC، LA:LC/APC
ایکس: نورX: نور
X: نورOO: هیڅ نه، X: نور

د پاکولو تفصیلات

آپټیک سویچPCS/بکس(mm)PCS/کارټن (سایز-mm/pcs)GW (کیلو)
داخلي بکس* * 290 280 65500.6
بیرونی بکس* * 570 430 4607508

د محصول د پلور نقطه

د بدلولو تر ټولو لنډ وخت

ټیټ غرس له لاسه ورکول

قطبي کول - ساتل

بشپړ میټریکس / غیر بلاکیدونکی میټریکس

لوړ نظری فعالیت

تقریبا هر ډول فایبر د کارولو وړ دی

350 nm – 1,650 nm د واحد موډ فایبر سره

A200 nm – 2,400 nm د ملټي موډ فایبر سره

اوږدمهاله ثبات

د کیفیت تصدیق: ISO9001: 2015، ROHS

همکار
  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

د غوښتنې سناریو

1) ډیټا مخابرات او شبکې

2) د فابریکې اتومات

3) انرژي او زیربناوې

4) نظری میټرولوژی، ماشینونه او سینسرونه

5) اتومات او لارۍ

6) سمندري / سمندري

7) ترانسپورت

8) روغتیایی پاملرنه

9) بریښنایی وسایل

10) برقی حرکت                                            

FAQs
  • Q1. ایا زه کولی شم د دې محصول لپاره نمونه امر ولرم؟

    ځواب: هو، موږ د نمونې امر څخه هرکلي کوو ترڅو د کیفیت معاینه او معاینه وکړو. مخلوط نمونه د منلو وړ دي.

  • د ایکس ایکس ایم ایکس ایکس. د رهبري وخت څه شی دی؟

    A: نمونه 1-2 ورځو ته اړتیا لري، د ډله ایز تولید وخت 1-2 اونیو ته اړتیا لري.

  • Q3. تاسو څنګه توکي لیږدئ او رسیدلو ته څومره وخت نیسي؟

    A: موږ معمولا د DHL ، UPS ، FedEx یا TNT لخوا لیږو. د رارسیدو لپاره عموما 3-5 ورځې وخت نیسي. د ایرلاین او سمندري لیږدونې اختیاري هم دي.

  • Q4: ایا تاسو د محصولاتو لپاره تضمین وړاندیز کوئ؟

    A: هو، موږ خپلو رسمي محصولاتو ته د 1-2 کلونو تضمین وړاندیز کوو.

  • Q5: د تحویل وخت په اړه څه؟

    A: 1) نمونې: د یوې اونۍ دننه. 2) توکي: معمولا 15-20 ورځې.

موږ سره اړیکه ونیسئ