< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
ټول خبرونه
EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

مینی ټایپ سپلیټر، 1x2 1x4 1x8 1x16


د پوښتنې
  • چټک تفصیلات
  • ګټه
  • همکار
  • کاریال
  • FAQs
  • د پوښتنې
چټک تفصیلات

د پاراميټرد ځانګړتیاوو
عملیاتي طول موج (nm)1260 ~ 1650
ډول1x41x81x162x42x82x16
د ننوتلو ضایع (dB) اعظمي. *
یونیفارم (dB) اعظمي*
PDL(dB) اعظمي*
مستقیمیت (dB) دقیقه *55
د بیرته ستنیدو تاوان (dB) دقیقه *55 (50)
عملیاتي تودوخه (°C)-5. +75
د ذخیره کولو تودوخه (°C)- ایکسومکس + + ایکسومکس
د فایبر اوږدوالی1m یا دودیز اوږدوالی
فایبر ډولCorning SMF-28e فایب
د بریښنا اداره کول (mW)300
د پاراميټرد ځانګړتیاوو
عملیاتي طول موج (nm)1260 ~ 1650
ډول1x322x321x64
د ننوتلو ضایع (dB) اعظمي. *
یونیفارم (dB) اعظمي*
PDL(dB) اعظمي*
مستقیمیت (dB) دقیقه *55
د بیرته ستنیدو تاوان (dB) دقیقه *55 (50)
عملیاتي تودوخه (°C)-5. +75
د ذخیره کولو تودوخه (°C)- ایکسومکس + + ایکسومکس
د فایبر اوږدوالی1m یا دودیز اوږدوالی
فایبر ډولCorning SMF-28e فایب
د بریښنا اداره کول (mW)300
تخفیف
ډول1 * 2,1 * 4,1 * 81*161*321*64
وړه (0.25mm)* * 4 4 40* * 4 7 50* * 4 7 50* * 4 12 60
منی (0.9mm)* * 4 7 60* * 4 7 60* * 6 20 80* * 6 40 100
ABS (2.0mm/3.0mm)* * 10 80 100* * 18 80 120* * 18 80 120* * 18 115 141
د څوکۍ* * 130 100 25* * 130 100 50* * 130 100 102* * 130 100 206
* * 130 100 206* * 483 44.5 200* * 483 44.5 200* * 483 44.5 200* * 483 89 200


د محصول د پلور نقطه

د ټیټ داخلولو ضایع، ټیټ PDL او لوړ اعتبار

د لوړ بیرته ستنیدو ضایع او ښه تکرار وړتیا

پراخه طول موج سلسله

د چینل څخه تر چینل پورې عالي یونیفورم

ثبات Telcordia GR-1221 او GR-1209

همکار
  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

د غوښتنې سناریو

1) LAN، WAN او Metro شبکې

2) د FTTH پروژه او د FTTX ځای پرځای کول

3) د CATV سیسټم

4) GPON، EPON

5) د فایبر آپټیک ازموینې تجهیزات

6) د ډیټا بیس لیږد براډبنډ جال

FAQs

Q1. ایا زه کولی شم د دې محصول لپاره نمونه امر ولرم؟

ځواب: هو، موږ د نمونې امر څخه هرکلي کوو ترڅو د کیفیت معاینه او معاینه وکړو. مخلوط نمونه د منلو وړ دي.


د ایکس ایکس ایم ایکس ایکس. د رهبري وخت څه شی دی؟

A: نمونه 1-2 ورځو ته اړتیا لري، د ډله ایز تولید وخت 1-2 اونیو ته اړتیا لري.


Q3. تاسو څنګه توکي لیږدئ او رسیدلو ته څومره وخت نیسي؟

A: موږ معمولا د DHL ، UPS ، FedEx یا TNT لخوا لیږو. د رارسیدو لپاره عموما 3-5 ورځې وخت نیسي. د ایرلاین او سمندري لیږدونې اختیاري هم دي.


Q4: ایا تاسو د محصولاتو لپاره تضمین وړاندیز کوئ؟

A: هو، موږ خپلو رسمي محصولاتو ته د 1-2 کلونو تضمین وړاندیز کوو.


Q5: د تحویل وخت په اړه څه؟

A: 1) نمونې: د یوې اونۍ دننه. 2) توکي: معمولا 15-20 ورځې.

موږ سره اړیکه ونیسئ