< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
ټول خبرونه
EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1700099753252866.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

د PLC سټینلیس ټیوب سپلیټر مینی ډول SC APC


د پوښتنې
  • چټک تفصیلات
  • ګټه
  • همکار
  • کاریال
  • FAQs
  • د پوښتنې
چټک تفصیلات

د PLC آپټیکل سپلیټر د کوارټز سبسټریټ پراساس د مدغم څپې لارښود نظری بریښنا توزیع وسیله ده. دا د کوچنۍ اندازې ځانګړتیاوې لري، د پراخ عملیاتي طول موج سلسله، لوړ اعتبار او ښه یونیفارم. دا په ځانګړې توګه د غیر فعال نظری شبکو لپاره مناسب دی (EPON، BPON، GPON، او نور) مرکزي دفتر او ترمینل وسیله سره نښلوي او د نظری سیګنال ویش پلي کوي.

د محصول د پلور نقطه

د ټیټ داخلولو ضایع، ټیټ PDL او لوړ اعتبار

د لوړ بیرته ستنیدو ضایع او ښه تکرار وړتیا

پراخه طول موج سلسله

د چینل څخه تر چینل پورې عالي یونیفورم

ثبات Telcordia GR-1221 او GR-1209

همکار
  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

  • ناتعریف

د غوښتنې سناریو

1) LAN، WAN او Metro شبکې

2) د FTTH پروژه او د FTTX ځای پرځای کول

3) د CATV سیسټم

4) GPON، EPON

5) د فایبر آپټیک ازموینې تجهیزات

6) د ډیټا بیس لیږد براډبنډ جال

FAQs

Q1. ایا زه کولی شم د دې محصول لپاره نمونه امر ولرم؟

ځواب: هو، موږ د نمونې امر څخه هرکلي کوو ترڅو د کیفیت معاینه او معاینه وکړو. مخلوط نمونه د منلو وړ دي.


د ایکس ایکس ایم ایکس ایکس. د رهبري وخت څه شی دی؟

A: نمونه 1-2 ورځو ته اړتیا لري، د ډله ایز تولید وخت 1-2 اونیو ته اړتیا لري.


Q3. تاسو څنګه توکي لیږدئ او رسیدلو ته څومره وخت نیسي؟

A: موږ معمولا د DHL ، UPS ، FedEx یا TNT لخوا لیږو. د رارسیدو لپاره عموما 3-5 ورځې وخت نیسي. د ایرلاین او سمندري لیږدونې اختیاري هم دي.


Q4: ایا تاسو د محصولاتو لپاره تضمین وړاندیز کوئ؟

A: هو، موږ خپلو رسمي محصولاتو ته د 1-2 کلونو تضمین وړاندیز کوو.


Q5: د تحویل وخت په اړه څه؟

A: 1) نمونې: د یوې اونۍ دننه. 2) توکي: معمولا 15-20 ورځې.

موږ سره اړیکه ونیسئ