toate categoriile

EN

Jumper blindat

Acasă>Produs>Cablu de legatura>Jumper blindat > Detaliu produs

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC FIBRĂ OPTICĂ PATCHCORD SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


Anchetă
  • Detalii rapide
  • Avantaj
  • partener
  • aplicație
  • FAQs
  • Anchetă
Detalii rapide

Conectorul fibrei optice conectează cu precizie cele două fețe de capăt ale fibrei. Cel mai important lucru este să aliniați axele celor două fibre astfel încât energia optică ieșită din fibra de transmisie să poată fi cuplată la fibra de recepție în măsura maximă. Impactul asupra sistemului este minimizat datorită implicării sale în legătura optică.

Date tehnice

ArticolUnitateData
Nume-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Tip de fibre-G652D/G657A1/G657A2
Contor de ieșire-PVC / LSZH
Lungime de undănm &1310 / 1550
Pierdere de inserțiedB≤ 0.3
Reveni pierdereadB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
repetabiledB≤ 0.1
Timpii de conectareS≥ 1000
interschimbabilitate-≤ 0.2
Rezistență la tracțiuneN≥ 50
Temp.-40 ~ 75
Temperatura de stocare.-40 ~ 85

Prezentarea detaliilor

LungimeCantitate (buc) / cartoDimensiunea cutiei (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Punct de vânzare a produsului

Protecție tub tubulară din oțel inoxidabil, cu diametru mic

Rezistent la deteriorarea torsională necorespunzătoare

Rezistență mare la tracțiune, rezistență ridicată la compresiune, mușcătură anti-șobolan

Construcția este mai convenabilă și mai sigură

Nu este nevoie să vă faceți griji cu privire la deteriorarea cauzată de construcția fibrelor

partener
  • nedefinit

  • nedefinit

  • nedefinit

  • nedefinit

Scenariul aplicațiilor

1) Rețele LAN, WAN și Metro                                       

2) Proiect FTTH și implementări FTTX                                       

3) Sistem CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Echipamente de testare cu fibră optică                                       

6) Baza de date Transmite Net Broadband Net                                               

FAQs

Q1. Pot avea o comandă eșantion pentru acest produs?

R: Da, salutăm comanda de probă pentru a testa și a verifica calitatea. Sunt acceptate probe mixte.


Q2. Cum rămâne cu timpul de plată?

R: Eșantionul are nevoie de 1-2 zile, timpul de producție în masă are nevoie de 1-2 săptămâni.


Q3. Cum expediați mărfurile și cât timp este necesar să ajungeți?

R: De obicei, vamale de la DHL, UPS, FedEx sau TNT. De obicei, durează sosi 3-5 zile. Transportul maritim și transportul maritim sunt de asemenea opționale.


Q4: Oferiți garanții pentru produse?

R: Da, oferim 1-2 ani garanție produselor noastre formale.


Q5: Dar timpul de livrare ??

A: 1) Mostre: în decurs de o săptămână. 2) Bunuri: 15-20 zile de obicei.

Contacteaza-ne