toate categoriile

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, TIP TUB INOXIDABIL, CUPLU FBT, 50: 50


Anchetă
  • Detalii rapide
  • Avantaj
  • partener
  • aplicație
  • FAQs
  • Anchetă
Detalii rapide

FBT splitter este un tip de dispozitiv de gestionare a energiei optice care este fabricat folosind tehnologia Fused Biconical Tape. Are dimensiuni reduse, fiabilitate ridicată, costuri ieftine și o bună uniformitate canal-la-canal și este utilizat pe scară largă în rețelele PON pentru a realiza divizarea optică a puterii semnalului.

Articol

1x2

Tip de fibre

G657A / G652D

Lungimea de undă de lucru

1310/1490/1550

Pierdere de inserție standard (dB)

≤ 3.7

Uniformitate (dB)

≤ 0.8

PDL (dB)

≤ 0.2

Pierderea dependentă de lungimea de undă (dB)

≤ 0.8

Pierdere de retur (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Directivitate (dB)

≥ 55

Temperatura de funcționare. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Articol1x2
Lungime * Lățime * Înălțime (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ConectorSC / UPC, SC / APC

Punct de vânzare a produsului

Pierderi mici de inserție, PDL scăzut și fiabilitate ridicată

Pierderi mari de rentabilitate și repetabilitate bună

Gama largă de lungimi de undă

Uniformitate excelentă de la un canal la altul

Toate produsele îndeplinesc cerințele GR-1209-CORE și GR-1221-CORE.

partener
  • nedefinit

  • nedefinit

  • nedefinit

  • nedefinit

Scenariul aplicațiilor

1) Rețele LAN, WAN și Metro

2) Proiect FTTH și implementări FTTX

3) Sistem CATV

4) GPON, EPON

5) Echipamente de testare cu fibră optică

6) Baza de date Transmite Net Broadband Net

FAQs

Q1. Pot avea o comandă eșantion pentru acest produs?

R: Da, salutăm comanda de probă pentru a testa și a verifica calitatea. Sunt acceptate probe mixte.


Q2. Cum rămâne cu timpul de plată?

R: Eșantionul are nevoie de 1-2 zile, timpul de producție în masă are nevoie de 1-2 săptămâni.


Q3. Cum expediați mărfurile și cât timp este necesar să ajungeți?

R: De obicei, vamale de la DHL, UPS, FedEx sau TNT. De obicei, durează sosi 3-5 zile. Transportul maritim și transportul maritim sunt de asemenea opționale.


Q4: Oferiți garanții pentru produse?

R: Da, oferim 1-2 ani garanție produselor noastre formale.


Q5: Dar timpul de livrare ??

A: 1) Mostre: în decurs de o săptămână. 2) Bunuri: 15-20 zile de obicei.

Contacteaza-ne