toate categoriile

EN

Conector FC cu fibră optică

Acasă>Produs>Cablu de legatura>Conector FC cu fibră optică > Detaliu produs

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652612474326.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239937485551.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239938399487.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600239939204797.jpg

CONNECTOR FC APC FIBRĂ OPTICĂ CONECTOR VERDE LOW IL


Anchetă
  • Detalii rapide
  • Avantaj
  • partener
  • aplicație
  • FAQs
  • Anchetă
Detalii rapide

Conectorul fibrei optice conectează cu precizie cele două fețe de capăt ale fibrei. Cel mai important lucru este să aliniați axele celor două fibre astfel încât energia optică ieșită din fibra de transmisie să poată fi cuplată la fibra de recepție în măsura maximă. Impactul asupra sistemului este minimizat datorită implicării sale în legătura optică.

Date tehnice

ArticolUnitateData
Nume-CONECTOR OPTIC FC / APC PFIBER
PN-APT-CONNECTOR-FC / APC-SX-2.0 / 3.0
Tip de fibre-G652D/G657A1/G657A2
Contor de ieșire-PVC / LSZH
Lungime de undănm &1310 / 1550
Pierdere de inserțiedB≤ 0.3
Reveni pierdereadB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
repetabiledB≤ 0.1
Timpii de conectareS≥ 1000
interschimbabilitate-≤ 0.2
Rezistență la tracțiuneN≥ 50
Temp.-40 ~ 75
Temperatura de stocare.-40 ~ 85

Punct de vânzare a produsului

Pierderi reduse de inserție și fiabilitate ridicată                                       

Pierderi mari de rentabilitate și repetabilitate bună                                       

Rezistență ridicată la tragere și împingere                                               

Gama largă de lungimi de undă                                               

partener
  • nedefinit

  • nedefinit

  • nedefinit

  • nedefinit

Scenariul aplicațiilor

1) Rețele LAN, WAN și Metro

2) Proiect FTTH și implementări FTTX

3) Sistem CATV

4) GPON, EPON

5) Echipamente de testare cu fibră optică

6) Baza de date Transmite Net Broadband Net

FAQs

Q1. Pot avea o comandă eșantion pentru acest produs?

R: Da, salutăm comanda de probă pentru a testa și a verifica calitatea. Sunt acceptate probe mixte.


Q2. Cum rămâne cu timpul de plată?

R: Eșantionul are nevoie de 1-2 zile, timpul de producție în masă are nevoie de 1-2 săptămâni.


Q3. Cum expediați mărfurile și cât timp este necesar să ajungeți?

R: De obicei, vamale de la DHL, UPS, FedEx sau TNT. De obicei, durează sosi 3-5 zile. Transportul maritim și transportul maritim sunt de asemenea opționale.


Q4: Oferiți garanții pentru produse?

R: Da, oferim 1-2 ani garanție produselor noastre formale.


Q5: Dar timpul de livrare ??

A: 1) Mostre: în decurs de o săptămână. 2) Bunuri: 15-20 zile de obicei.

Contacteaza-ne