< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
සියලු ප්රවර්ග

EN

නිෂ්පාදන

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470786786427.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599470724110617.png

1X8, ABS-BOX වර්ගයේ ස්ප්ලිටර්, SC/UPC


පරීක්ෂණයක්
  • ඉක්මන් විස්තර
  • වාසිය
  • සහකරු
  • අයදුම්පත
  • නිති අසන පැණ
  • පරීක්ෂණයක්
ඉක්මන් විස්තර

ABS Box Splitter (PLC Splitter) යනු ක්වාර්ට්ස් උපස්ථරය මත පදනම් වූ ඒකාබද්ධ තරංග මාර්ගෝපදේශ දෘශ්‍ය බල බෙදා හැරීමේ උපාංගයකි. එය කුඩා ප්රමාණයේ, පුළුල් ක්රියාකාරී තරංග ආයාම පරාසය, ඉහළ විශ්වසනීයත්වය සහ බෙදීමේ හොඳ ඒකාකාරිත්වයේ ලක්ෂණ ඇත. එය විශේෂයෙන් උදාසීන සඳහා සුදුසු වේ. දෘශ්ය ජාලයේ (EPON, BPON, GPON, ආදිය), මධ්යම කාර්යාලය සහ පර්යන්ත උපාංගය සම්බන්ධ කර ඇති අතර දෘශ්ය සංඥාව බෙදී ඇත. දැනට 1×N සහ 2×N වර්ග දෙකක් ඇත. 1 x N සහ 2 x N බෙදීම් ඒකාකාරව දෘෂ්‍ය සංඥාව තනි හෝ ද්විත්ව ප්‍රවේශයකින් පිටවන ස්ථාන කිහිපයකට බෙදයි, නැතහොත් බහු දෘශ්‍ය සංඥා තනි හෝ ද්විත්ව තන්තු බවට යොමු කිරීමට ප්‍රතිලෝමව ක්‍රියා කරයි.

අයිතමය

1x8

ෆයිබර් වර්ගය

G657A/G652D

වැඩ කරන තරංග ආයාමය

1260nm ~ 1650nm

සම්මත ඇතුළත් කිරීමේ පාඩුව (dB)

≤11

ඒකාකාරී බව (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

තරංග ආයාමය මත යැපෙන පාඩුව (dB)

≤0.8

ආපසු අඞු කිරීමට (dB ට)

≥55

මෙහෙයවීම (dB)

≥55

මෙහෙයුම් උෂ්ණත්වය. ගංගා

-40℃~ +85℃

අයිතමය1x8
දිග*පළල*උස (මි.මී.)* * 120 80 10
ආදාන/ප්‍රතිදානය(මි.මී.)2.0 / 3.0
තන්තු දිග (M)1.5 හෝ පාරිභෝගිකයා අර්ථ දක්වා ඇත

නිෂ්පාදන විකුණුම් ස්ථානය

අඩු ඇතුල් කිරීමේ පාඩුව, අඩු PDL සහ ඉහළ විශ්වසනීයත්වය

ඉහළ ප්‍රතිලාභ අලාභය සහ හොඳ පුනරාවර්තන හැකියාව

පුළුල් තරංග ආයාම පරාසය

විශිෂ්ට නාලිකාවෙන් නාලිකාවට ඒකාකාරී බව

සහකරු
  • නිර්වචනය නොකළ එකක්

  • නිර්වචනය නොකළ එකක්

  • නිර්වචනය නොකළ එකක්

  • නිර්වචනය නොකළ එකක්

යෙදුම් අවස්ථා

1) LAN, WAN සහ මෙට්‍රෝ ජාල

2) FTTH ව්‍යාපෘතිය සහ FTTX යෙදවීම

3) CATV පද්ධතිය

4) ජීපෝන්, ඊපොන්

5) ෆයිබර් ඔප්ටික් පරීක්ෂණ උපකරණ

6) දත්ත පදනම් සම්ප්‍රේෂණ බ්‍රෝඩ්බෑන්ඩ් නෙට්

නිති අසන පැණ

Q1. මෙම නිෂ්පාදනය සඳහා මට නියැදි ඇණවුමක් ලබා ගත හැකිද?

ඔව්, අපි ගුණාත්මක පරීක්ෂා කිරීම සහ පරීක්ෂා කිරීම සඳහා සාම්පල් ඇණවුම සාදරයෙන් පිළිගනිමු. මිශ්ර සාම්පල පිළිගත හැකිය.


Q2. ඊළග කාලය ගැන කුමක් කිව හැකිද?

පිළිතුර: නියැදියට දින 1-2 ක් අවශ්‍යයි, මහා නිෂ්පාදන කාලය සති 1-2 ක් අවශ්‍යයි.


Q3. ඔබ බඩු නැව්ගත කරන්නේ කෙසේද? කොපමණ කල් ගතවේද?

අපි සාමාන්යයෙන් DHL, UPS, FedEx හෝ TNT මගින් නැව්ගත කරමු. එය සාමාන්යයෙන් 3-5 දින පැමිණේ. ගුවන් යානා සහ නැව්ගත කිරීම ද අනිවාර්ය වේ.


Q4: ඔබ නිෂ්පාදන සඳහා සහතිකයක් ලබා දෙන්නේද?

පිළිතුර: ඔව්, අපගේ විධිමත් නිෂ්පාදන සඳහා අපි වසර 1-2 ක වගකීමක් ලබා දෙන්නෙමු.


Q5: භාරදීමේ කාලය ගැන කුමක් කිව හැකිද ??

A: 1) සාම්පල: සතියක් ඇතුළත. 2) භාණ්ඩ: සාමාන්‍යයෙන් දින 15-20.

අප අමතන්න