Všetky kategórie

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, TYP RÚRY Z NEREZOVEJ OCELE, FBT SPOJKA, 50:50


dotaz
  • Rýchle Podrobnosti
  • výhoda
  • partner
  • Využitie
  • NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
  • dotaz
Rýchle Podrobnosti

FBT splitter is a type of optical power management device that is fabricated using Fused Biconical Tape technology. It features small size, high reliability, cheap cost and good channel-to-channel uniformity, and is widely used in PON networks to realize optical signal power splitting.

Položka

1x2

typ Fiber

G657A / G652D

Pracovná vlnová dĺžka

1310/1490/1550

Štandardná strata vloženia (dB)

≤3.7

Rovnomernosť (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Strata závislá na vlnovej dĺžke (dB)

≤0.8

Return Loss (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Smerovateľnosť (dB)

≥55

Prevádzková teplota Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Položka 1x2
Dĺžka * Šírka * Výška (mm) 3.0*54,3.0*60,3.5*66
konektor SC / UPC, SC / APC

Miesto predaja produktu

Nízka strata vloženia, nízke PDL a vysoká spoľahlivosť

Vysoká strata návratnosti a dobrá opakovateľnosť

Široký rozsah vlnových dĺžok

Vynikajúca rovnomernosť medzi jednotlivými kanálmi

Všetky výrobky spĺňajú požiadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE.

partner
  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

Scenár aplikácie

1) Siete LAN, WAN a Metro

2) Projekt FTTH a nasadenia FTTX

3) CATV systém

4) GPON, EPON

5) Skúšobné zariadenie na optické vlákna

6) Databáza Transmit Broadband Net

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Q1. Môžem mať vzorovú objednávku tohto produktu?

Odpoveď: Áno, vítame vzorovú objednávku na testovanie a kontrolu kvality. Zmiešané vzorky sú prijateľné.


Q2. A čo je čas na prípravu?

Odpoveď: Vzorka potrebuje 1 - 2 dní, čas hromadnej výroby 1 - 2 týždne.


Q3. Ako posielate tovar a ako dlho trvá príchod?

Odpoveď: Dodávame zvyčajne spoločnosťami DHL, UPS, FedEx alebo TNT. Zvyčajne trvá príchod 3-5 dní. Letecká a námorná preprava je tiež dobrovoľná.


Q4: Ponúkate záruku na výrobky?

Odpoveď: Áno, na naše formálne výrobky poskytujeme záruku 1-2 roky.


Otázka 5: A čo dodacia lehota?

Odpoveď: 1) Vzorky: do jedného týždňa. 2) Tovar: zvyčajne 15-20 dní.

Kontaktuj nás - Kontaktinen amen