Všetky kategórie

EN

Prepojovací kábel

home>Produkt>Prepojovací kábel > Detail produktu

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604281387641169.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604281388773293.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604281387248097.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604281387701043.jpg

Patchcord SC / APC-LC / UPC DX SM 3 mm


dotaz
  • Rýchle Podrobnosti
  • výhoda
  • partner
  • Využitie
  • NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
  • dotaz
Rýchle Podrobnosti

Konektor z optických vlákien presne spája dve koncové plochy vlákna. Najdôležitejšie je vyrovnať osi dvoch vlákien tak, aby výstup optickej energie z vysielacieho vlákna mohol byť v maximálnej miere spojený s prijímajúcim vláknom. Dopad na systém je minimalizovaný kvôli jeho zapojeniu do optického spojenia.

Technické údaje

Položka Jednotka dátum
názov - PATCHCORD-SC/APC-LC/UPC-SM-G652D-DX-PVC-3.0X2
PN - APT-PATCHCORD-SC / UPC-SX-2.0 / 3.0
typ Fiber - G652D/G657A1/G657A2
Výstupný meterial - PVC / LSZH
Vlnová dĺžka nm & 1310 / 1550
Vložený útlm dB ≤0.3
Návrat straty dB ≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
opakovateľné dB ≤0.1
Časy zapojenia S ≥1000
zameniteľnosť - ≤0.2
Pevnosť v ťahu N ≥50
Pracovná teplota. -40 ~ 75
Teplota pri skladovaní. -40 ~ 85

Pripravujem detaily

Dĺžka Množstvo (ks) / kart Veľkosť kartónu (mm) NW (kg) GW (kg)
1m 1600 570 * 430 * 460 30 31.4
2m 1200 570 * 430 * 460 26 27.4
3m 1000 570 * 430 * 460 23.6 25
5m 800 570 * 430 * 460 23.1 24.5
10 500 570 * 430 * 460 21.6 23
15 400 570 * 430 * 460 25.6 27
20 320 570 * 430 * 460 26.5 27.9

1

Miesto predaja produktu

Nízka strata vloženia a vysoká spoľahlivosť                                       

Vysoká strata návratnosti a dobrá opakovateľnosť                                       

Vysoká pevnosť v ťahu a tlaku                                               

Široký rozsah vlnových dĺžok                                               

partner
  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

Scenár aplikácie

1) Siete LAN, WAN a Metro

2) Projekt FTTH a nasadenia FTTX

3) CATV systém

4) GPON, EPON

5) Skúšobné zariadenie na optické vlákna

6) Databáza Transmit Broadband Net

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Q1. Môžem mať vzorovú objednávku tohto produktu?

Odpoveď: Áno, vítame vzorovú objednávku na testovanie a kontrolu kvality. Zmiešané vzorky sú prijateľné.


Q2. A čo je čas na prípravu?

Odpoveď: Vzorka potrebuje 1 - 2 dní, čas hromadnej výroby 1 - 2 týždne.


Q3. Ako posielate tovar a ako dlho trvá príchod?

Odpoveď: Dodávame zvyčajne spoločnosťami DHL, UPS, FedEx alebo TNT. Zvyčajne trvá príchod 3-5 dní. Letecká a námorná preprava je tiež dobrovoľná.


Q4: Ponúkate záruku na výrobky?

Odpoveď: Áno, na naše formálne výrobky poskytujeme záruku 1-2 roky.


Otázka 5: A čo dodacia lehota?

Odpoveď: 1) Vzorky: do jedného týždňa. 2) Tovar: zvyčajne 15-20 dní.

Kontaktuj nás - Kontaktinen amen