Všetky kategórie

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471807567692.png

1X16, SPLITTER TYPU SLOTU, SC / UPC


dotaz
  • Rýchle Podrobnosti
  • výhoda
  • partner
  • Využitie
  • NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
  • dotaz
Rýchle Podrobnosti

Rozdeľovač typu slot (PLC Splitter) je integrované zariadenie na distribúciu optického výkonu vlnovodu založené na kremennom substráte. Má vlastnosti malej veľkosti, širokého rozsahu prevádzkových vlnových dĺžok, vysokej spoľahlivosti a dobrej rovnomernosti štiepenia. Je vhodný najmä pre pasívnych. V optickej sieti (EPON, BPON, GPON atď.) Sú ústredňa a koncové zariadenie pripojené a optický signál je rozdelený.

Položka

1x16

typ Fiber

G657A / G652D

Pracovná vlnová dĺžka

1260N ~ 1650nm

Štandardná strata vloženia (dB)

≤13.7

Rovnomernosť (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Strata závislá na vlnovej dĺžke (dB)

≤0.8

Return Loss (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Smerovateľnosť (dB)

≥55

Prevádzková teplota Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Položka1x16
Dĺžka * Šírka * Výška (mm)130 * 100 * 50
konektorSC / UPC, SC / APC

Miesto predaja produktu

Nízka strata vloženia, nízke PDL a vysoká spoľahlivosť

Vysoká strata návratnosti a dobrá opakovateľnosť

Široký rozsah vlnových dĺžok

Vynikajúca rovnomernosť medzi jednotlivými kanálmi

Všetky výrobky spĺňajú požiadavky GR-1209-CORE a GR-1221-CORE.

partner
  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

Scenár aplikácie

1) Siete LAN, WAN a Metro

2) Projekt FTTH a nasadenia FTTX

3) CATV systém

4) GPON, EPON

5) Skúšobné zariadenie na optické vlákna

6) Databáza Transmit Broadband Net

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Q1. Môžem mať vzorovú objednávku tohto produktu?

Odpoveď: Áno, vítame vzorovú objednávku na testovanie a kontrolu kvality. Zmiešané vzorky sú prijateľné.


Q2. A čo je čas na prípravu?

Odpoveď: Vzorka potrebuje 1 - 2 dní, čas hromadnej výroby 1 - 2 týždne.


Q3. Ako posielate tovar a ako dlho trvá príchod?

Odpoveď: Dodávame zvyčajne spoločnosťami DHL, UPS, FedEx alebo TNT. Zvyčajne trvá príchod 3-5 dní. Letecká a námorná preprava je tiež dobrovoľná.


Q4: Ponúkate záruku na výrobky?

Odpoveď: Áno, na naše formálne výrobky poskytujeme záruku 1-2 roky.


Otázka 5: A čo dodacia lehota?

Odpoveď: 1) Vzorky: do jedného týždňa. 2) Tovar: zvyčajne 15-20 dní.

Kontaktuj nás - Kontaktinen amen