Všetky kategórie

EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

MINI SPLITTER TYPU, 1x2 1x4 1x8 1x16


dotaz
  • Rýchle Podrobnosti
  • výhoda
  • partner
  • Využitie
  • NAJČASTEJŠIE OTÁZKY
  • dotaz
Rýchle Podrobnosti

Parameter špecifikácia
Prevádzková vlnová dĺžka (nm) 1260 ~ 1650
Typ 1x4 1x8 1x16 2x4 2x8 2x16
Insertion Loss (dB) Max. *
Uniformity (dB) Max.*
PDL(dB)Max.*
Directivity (dB) Min * 55
Return Loss (dB) Min * 55 (50)
Operating Temperature(°C) -5 ~ +75
Storage Temperature (°C) -40 ~ + 85
Dĺžka vlákna 1m or custom length
typ Fiber Corning  SMF-28e fibe
Power Handling (mW) 300
Parameter špecifikácia
Prevádzková vlnová dĺžka (nm) 1260 ~ 1650
Typ 1x32 2x32 1x64
Insertion Loss (dB) Max. *
Uniformity (dB) Max.*
PDL(dB)Max.*
Directivity (dB) Min * 55
Return Loss (dB) Min * 55 (50)
Operating Temperature(°C) -5 ~ +75
Storage Temperature (°C) -40 ~ + 85
Dĺžka vlákna 1m or custom length
typ Fiber Corning  SMF-28e fibe
Power Handling (mW) 300
DIMENSION
TYP 1 2,1 * * * 4,1 8 1 * 16 1 * 32 1 * 64
bare(0.25mm) 4 * 4 * 40 4 * 7 * 50 4 * 7 * 50 4 * 12 * 60
mini(0.9mm) 4 * 7 * 60 4 * 7 * 60 6 * 20 * 80 6 * 40 * 100
ABS(2.0mm/3.0mm) 10 * 80 * 100 18 * 80 * 120 18 * 80 * 120 18 * 115 * 141
štrbina 130 * 100 * 25 130 * 100 * 50 130 * 100 * 102 130 * 100 * 206
130 * 100 * 206 483 * 44.5 * 200 483 * 44.5 * 200 483 * 44.5 * 200 483 * 89 * 200


Miesto predaja produktu

Nízka strata vloženia, nízke PDL a vysoká spoľahlivosť

Vysoká strata návratnosti a dobrá opakovateľnosť

Široký rozsah vlnových dĺžok

Vynikajúca rovnomernosť medzi jednotlivými kanálmi

Stabilita Telcordia GR-1221 a GR-1209

partner
  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

  • nedefinované

Scenár aplikácie

1) Siete LAN, WAN a Metro

2) Projekt FTTH a nasadenia FTTX

3) CATV systém

4) GPON, EPON

5) Skúšobné zariadenie na optické vlákna

6) Databáza Transmit Broadband Net

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Q1. Môžem mať vzorovú objednávku tohto produktu?

Odpoveď: Áno, vítame vzorovú objednávku na testovanie a kontrolu kvality. Zmiešané vzorky sú prijateľné.


Q2. A čo je čas na prípravu?

Odpoveď: Vzorka potrebuje 1 - 2 dní, čas hromadnej výroby 1 - 2 týždne.


Q3. Ako posielate tovar a ako dlho trvá príchod?

Odpoveď: Dodávame zvyčajne spoločnosťami DHL, UPS, FedEx alebo TNT. Zvyčajne trvá príchod 3-5 dní. Letecká a námorná preprava je tiež dobrovoľná.


Q4: Ponúkate záruku na výrobky?

Odpoveď: Áno, na naše formálne výrobky poskytujeme záruku 1-2 roky.


Otázka 5: A čo dodacia lehota?

Odpoveď: 1) Vzorky: do jedného týždňa. 2) Tovar: zvyčajne 15-20 dní.

Kontaktuj nás - Kontaktinen amen