< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Vaega faapitoa uma
EN

Faʻaputuga pigtail

Fale>mea e gaosi>si'usi'u pua'a>Faʻaputuga pigtail > Auiliiliga o oloa

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1603178368448803.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1604295610834800.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245240333771.jpg

TUSI PIGTAIL FC APC SC APC


fesili
  • Faamatalaga auiliili
  • lelei
  • pāʻaga
  • talosaga
  • FAQ
  • fesili
Faamatalaga auiliili

O le fiber optic connector faʻatonu fesoʻotaʻi ia mata pito lua o le alava. O le mea e sili ona taua o le faʻavasegaina o toʻi o filo e lua ina ia mafai ai ona tuʻufaʻatasia le gaosi o le malosiʻaga mai le feʻaveaʻi o le alava i le mauaina o ni alava i le mea sili ona maualuga. O le aʻafiaga o le polokalame e faʻaitiitia ona o lona aʻafia i le fesoʻotaʻiga vaʻai.

Tekinolosi faʻamatalaga

meaVaegaFaʻamatalaga
igoa-PATCHCORD FC/UPC-FC/UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC/UPC-FC/UPC-SX-D2-PVC-3.0
Ituaiga fibre-G652D/G657A1/G657A2
Galuega faatino meterial-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310/1550
Faʻasalaga tuʻufaʻatasiadB≤0.3
Toe foi leiloadB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
Toe faiadB≤0.1
Taofi taimiS≥1000
Fetuutuunai-≤0.2
Le malosi o le tenisiN≥50
Totogi Taimi.-40 ~ 75
Temp Teuina o Meaai.-40 ~ 85

Faʻamatalaga auiliili

umiQty (pcs) / cartoTele atigipusa (mm)NW (kg)GW (kilokalama)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Oloa faatau atu Oloa

Comply with ANSI, Bellcore, TIA/EIA, IEC and other international standards and domestic telecommunications industry standards

Active connection for fiber transmission

Small insertion loss and large return loss

Good interchangeability and repeatability

pāʻaga
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Faʻafanua Faʻaaogā

1) LAN, WAN ma Metro Fesoʻotaʻiga                                       

2) FTTH poloketi & FTTX Faʻaogaina                                       

3) CATV Faiga                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiva Optic Suʻega Meafaigaluega                                       

6) Faʻamatalaga-faʻavae lafoina Broadband upega                                               

FAQ
  • Q1. Mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga faʻatonuga mo lenei oloa?

    A: Ioe, matou te talia le faʻataʻitaʻiga faʻataʻitaʻiga e suʻe ma siaki ai le lelei. E mafai ona taliaina faʻataʻitaʻiga faʻafefiloi.

  • Q2. Ae faʻapefea le taimi muamua?

    A: Faʻataʻitaʻiga manaʻomia 1-2 aso, tele gaosiga taimi manaʻomia 1-2 vaiaso.

  • Q3. E faapefea ona e vaʻaia oloa ma o le a le umi e tatau ai ona taunuu?

    A: E masani ona matou vaʻaia e DHL, UPS, FedEx poʻo TNT. E masani ona oʻo mai aso 3-5. O le vaʻavaʻaina ma le fefaʻatauaiga i le sami e filifili foi

  • Q4: E te tuʻuina atu se faʻamaoniga mo oloa?

    A: Ioe, matou te ofaina 1-2 tausaga tuutuuga i a matou oloa aloaia.

  • Q5: Faʻafefea le taimi kiliva ??

    A: 1) Faʻataʻitaʻiga: i totonu o le tasi le vaiaso. 2) Oloa: 15-20 aso masani.

Faafesootai matou