< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Vaega faapitoa uma
EN

Fesuiai opitika-1X1

Fale>mea e gaosi>Fesuiai alava opitika>Fesuiai opitika-1X1 > Auiliiliga o oloa

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453683181931.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1606453687590756.jpg

Fesuiai opitika-1X1


fesili
  • Faamatalaga auiliili
  • lelei
  • pāʻaga
  • talosaga
  • FAQ
  • fesili
Faamatalaga auiliili

Fiber optical switchs mai le QDAPT e fa'avae i luga o se micro-mechanical/micro-optical design e fa'aalia ai optics maualuga. O nei mea e ofoina atu faʻamaufaʻailoga sili ona lelei, fetuutuunai sili atu, ma tumau tumau mo le tele o faʻaoga eseese. O lo'o avanoa ia ki mo le lautele o alaleo e amata mai i le ultraviolet i le infrared, ma e mafai ona gaosia ma fa'agaioia i toetoe lava o so'o se fiber (fa'asolo ma le le fa'asalaina), tele feso'ota'iga, ma toetoe lava o so'o se tele o fale.

Tekinolosi faʻamatalaga

le faataamilosagaVaegaTZ-FSW-1×2
Uiga ole uminm850±40 / 1300±401260 ~ 1650
Su'ega Galuumi Uminm850 / 13001310 / 1550
Fa'aofi le leiloa 1, 2dBItuaiga:0.5Max: 0.8Type:0.4Max: 0.6
Fa'afo'i gau 1, 2dBMM ≥ 30  SM ≥ 50
Feso'ota'iga 1dBMM ≥ 65  SM ≥ 70
PDLdB≤0.05
wdldB≤0.25
Toe faiadB≤ ± 0.02
volitiga o GaoioigaV3.0 poʻo le 5.0
anagatagataamilosaga≥ 10 Miliona
Taimi Suigams≤8
Mana opitikamW≤500
vevela o Gaoioiga-20 ~ + 70
teuina o Meaai a le vevela-40 ~ + 85
Fiafia Toto%5 ~ 95
mamafag14
fuafuagamm(L)27.0×(W)12.0×(H)8.2 ±0.2 po‘o le tagata fa‘atau
Faʻaaliga: 1.Within vevela galue ma SOP.2.Excluding Connectors.

Fa'atonuga pine

ituaigaMaloAuala OpticalUila eletiseTulaga Sensori
1 × 1Pine 1Pine 5Pine 6Pine 10Faʻamau 2-3Faʻamau 3-4Faʻamau 7-8Faʻamau 8-9
Fa'amauinaALight close------GNDV+latatatalatatalalata
BP1-P2V+GND------tatalalatalatatatala
Le fa'amauinaALight close------------latatatalatatalalata
BP1-P2V+------GNDtatalalatalatatatala

Auala Optical

Setete ASetete B
微 信 图片 _20201127123856微 信 图片 _20201127123926

fuafuaga

图片 2

Faʻamaumauga Faauluuluga

auiliilivolitigai le taimi neiteteʻega
5Vpipii4.5 ~ 5.5 V36 ~ 44 mA125 Ω
5VLe fa'amauina4.5 ~ 5.5 V26 ~ 32 mA175 Ω
3Vpipii2.7 ~ 3.3 V54 ~ 66 mA50 Ω
3VLe fa'amauina2.7 ~ 3.3 V39 ~ 47 mA70 Ω

okaina Faamatalaga

Ituaiga fibrevolitigaFesuiai ituaigaSu'ega Galuumi UmiTubeTypeUmi fibreConnector
SM:SM,9/1253:3VL: Fa'amau850:850nm25:250um05:0.5m±5cmFP:FC/PC,FA:FC/APC
M5:MM,50/1251310:1310nm90:90um10:1.0m±5cmSP:SC/PC,SA:SC/APC
M6:MM,62.5/1255:5VN: Le pipii13/15:1310/1550nmX:O isi15:1.5m±5cmLP:LC/PC,LA:LC/APC
X: O isiX:O isi
X:O isiOO:None,X:Others

Faʻamatalaga auiliili

Su'e mataPCS/pusa(mm)PCS / katuni (lapoa-mm / pcs)GW(kg)
Pusa totonu* * 290 280 65500.6
Pusa pito i fafo* * 570 430 4607508

Oloa faatau atu Oloa

Taimi suiga sili ona puupuu

Maliu Faaofiina Low

Polarization-tausia

Matrix atoa/le poloka poloka

maualuga fa'atinoga opitika

Toeitiiti lava o so'o se fiber e fa'aaogaina

350 nm - 1,650 nm fa'atasi ai ma alava fa'asolo tasi

A200 nm – 2,400 nm with multimode fibers

Mautu tumau

Tulaga lelei: ISO9001: 2015, ROHS

pāʻaga
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Faʻafanua Faʻaaogā

1) Fa'amatalaga Feso'ota'iga & Feso'ota'iga

2) Otometi Falegaosimea

3) Malosiaga & Atina'e

4) Optical Metrology, Masini & Sensors

5) Taavale & loli

6) Gataifale / Gataifale

7) Felauaiga

8) Soifua Maloloina

9) Mea Fa'aeletise

10) Electromobility                                            

FAQ
  • Q1. Mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga faʻatonuga mo lenei oloa?

    A: Ioe, matou te talia le faʻataʻitaʻiga faʻataʻitaʻiga e suʻe ma siaki ai le lelei. E mafai ona taliaina faʻataʻitaʻiga faʻafefiloi.

  • Q2. Ae faʻapefea le taimi muamua?

    A: Faʻataʻitaʻiga manaʻomia 1-2 aso, tele gaosiga taimi manaʻomia 1-2 vaiaso.

  • Q3. E faapefea ona e vaʻaia oloa ma o le a le umi e tatau ai ona taunuu?

    A: E masani ona matou vaʻaia e DHL, UPS, FedEx poʻo TNT. E masani ona oʻo mai aso 3-5. O le vaʻavaʻaina ma le fefaʻatauaiga i le sami e filifili foi

  • Q4: E te tuʻuina atu se faʻamaoniga mo oloa?

    A: Ioe, matou te ofaina 1-2 tausaga tuutuuga i a matou oloa aloaia.

  • Q5: Faʻafefea le taimi kiliva ??

    A: 1) Faʻataʻitaʻiga: i totonu o le tasi le vaiaso. 2) Oloa: 15-20 aso masani.

Faafesootai matou