< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Vaega faapitoa uma
EN
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1700099753252866.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC STAINLESS TUBE SPLITTER MINI ITIGA SC APC


fesili
  • Faamatalaga auiliili
  • lelei
  • pāʻaga
  • talosaga
  • FAQ
  • fesili
Faamatalaga auiliili

PLC opitika vaeluaina o se tuʻufaʻatasia galu galu opitika mana tufatufaina masini faʻavae i luga quartz substrate. O loʻo i ai uiga o laʻititi, lautele lautele faʻatautaia wavelength laina, maualuga faʻatuatuaina ma lelei toniga. E fetaui lelei mo fesoʻotaʻiga vavave vavalalata (EPON, BPON, GPON, ma isi) faʻafesoʻotaʻi le ofisa tutotonu ma le masini masini ma faʻaaogaina le vaeluaina o le vaʻaia faailo.

Oloa faatau atu Oloa

Maualalo faʻaofiina leiloa, Low PDL ma Maualuga faʻatuatuaina

Maualuga le toe faʻafoʻi ma Lelei toe faʻaleleia

Lautele lautele laina

Lelei tele auala-i-auala laugatasia

Mautu Telcordia GR-1221 ma GR-1209

pāʻaga
  • undefined

  • undefined

  • undefined

  • undefined

Faʻafanua Faʻaaogā

1) LAN, WAN ma Metro Fesoʻotaʻiga

2) FTTH poloketi & FTTX Faʻaogaina

3) CATV Faiga

4) GPON, EPON

5) Fiva Optic Suʻega Meafaigaluega

6) Faʻamatalaga-faʻavae lafoina Broadband upega

FAQ

Q1. Mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga faʻatonuga mo lenei oloa?

A: Ioe, matou te talia le faʻataʻitaʻiga faʻataʻitaʻiga e suʻe ma siaki ai le lelei. E mafai ona taliaina faʻataʻitaʻiga faʻafefiloi.


Q2. Ae faʻapefea le taimi muamua?

A: Faʻataʻitaʻiga manaʻomia 1-2 aso, tele gaosiga taimi manaʻomia 1-2 vaiaso.


Q3. E faapefea ona e vaʻaia oloa ma o le a le umi e tatau ai ona taunuu?

A: E masani ona matou vaʻaia e DHL, UPS, FedEx poʻo TNT. E masani ona oʻo mai aso 3-5. O le vaʻavaʻaina ma le fefaʻatauaiga i le sami e filifili foi


Q4: E te tuʻuina atu se faʻamaoniga mo oloa?

A: Ioe, matou te ofaina 1-2 tausaga tuutuuga i a matou oloa aloaia.


Q5: Faʻafefea le taimi kiliva ??

A: 1) Faʻataʻitaʻiga: i totonu o le tasi le vaiaso. 2) Oloa: 15-20 aso masani.

Faafesootai matou