All Categories

EN

FBT mhando

Imba>chigadzirwa>Fiber Optic Coupler akateedzana>FBT mhando > Chigadzirwa chigadzirwa

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, STAINLESSSTEEL TUBE TYPE, FBT COUPLER, 50: 50


muvhunzo
  • Quick Details
  • Chazvakanakira
  • mubatsiri
  • kunyoresa
  • FAQ
  • muvhunzo
Quick Details

FBT splitter rudzi rweiyo Optical simba manejimendi chishandiso icho chakagadzirwa uchishandisa Fused Biconical Tape tekinoroji. Iyo inoratidzira saizi diki, kuvimbika kwakakwirira, mutengo wakachipa uye yakanaka chiteshi-kune-chiteshi kufanana, uye inoshandiswa zvakanyanya muPON network kuti ione Optical chiratidzo chesimba kutsemuka.

chinhu

1x2

internet Type

G657A / G652D

Kushanda Wavelength

1310 / 1490 / 1550

Yakawanda Kuisa Kurasikirwa (dB)

≤3.7

Kufanana (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Wavelength Kunotsamira Kurasikirwa (dB)

≤0.8

Return Loss (db)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Kunongedza (dB)

≥55

Uchishandisa Temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

chinhu1x2
Kureba * Upamhi * Kureba (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ConnectorSC / UPC, SC / APC

Chigadzirwa Kutengesa Point

Yakadzika yekuisa kurasikirwa, Yakadzika PDL uye Yakanyanya kuvimbika

Yakakwira kudzoka kurasikirwa uye Kwakanaka kudzokorora

Wide wavelength renji

Yakanaka nzira -ku-chiteshi yakafanana

Zvese zvigadzirwa zvinosangana GR-1209-CORE uye GR-1221-CORE zvinodiwa.

mubatsiri
  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

Chiitiko Chemashandisirwo

1) LAN, WAN uye Metro Networks

2) FTTH chirongwa & FTTX Dhipatimendi

3) CATV Sisitimu

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Bvunzo Zvishandiso

6) Dhata-base Kupfuudza Broadband Net

FAQ

Q1. Ndinogona here kuodha yemuenzaniso yechigadzirwa ichi?

A: Hongu, tinogamuchira shanduro yekuenzanisa kuongorora uye kutarisa hutano. Mixed samples inogamuchirwa.


Q2. Zvakadini nenguva inotungamirira?

A: Muenzaniso unoda 1-2 mazuva, nguva yekugadzirwa kwemazhinji inoda mavhiki 1-2.


Q3. Unotakura sei zvinhu uye zvinotora nguva yakareba sei kusvika?

A: Tinowanzoendesa neDHL, UPS, FedEx kana TNT. Inowanzoita mazuva 3-5 kuti asvike. Nhamba yemhepo uye kutengeswa kwegungwa zvakare kusarudza.


Q4: Unopa chivimbiso chezvinhu izvi here?

A: Ehe, isu tinopa 1-2 makore garandi kune edu epamutemo zvigadzirwa.


Q5: Ko nezve nguva yekuendesa?

A: 1) Masampuli: mukati mevhiki rimwe chete. 2) Zvinhu: Mazuva 15-20 kazhinji.

Taura nesu