All Categories

EN

MU internet optic connector

Imba>chigadzirwa>Patchcord>MU internet optic connector > Chigadzirwa chigadzirwa

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652063946412.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599459430118476.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599459478535544.png

SC APC LC APC LC UPC OPTICAL faibha chinongedzo OEM


muvhunzo
  • Quick Details
  • Chazvakanakira
  • mubatsiri
  • kunyoresa
  • FAQ
  • muvhunzo
Quick Details

Iyo fiber optic connector inonyatsobatanidza iwo maviri ekupedzisira zviso zveiyo fiber. Chinhu chakanyanya kukosha kuenzanisa matemo eiyo miviri kuitira kuti simba rekubuditsa simba kubva kune inoendesa faibha ibatanidzwe kune iyo fiber inogamuchira kusvika padanho repamusoro. Iko kukanganisa kune ino sisitimu kunoderedzwa nekuda kwekubatanidzwa kwayo muye optical link.

Tech dhata

chinhuchikwataData
zita-CHIMBATU-SC / APC-LC / APC-SM-PVC-3.0
PN-APT-CHITSAUKO-SC / APC-LC / APC-SM-PVC-3.0
internet Type-G652D/G657A1/G657A2
Kuburitsa meterial-PVC / LSZH
Wavelengthnm &1310 / 1550
Insertion kurasikirwadB≤0.3
Dzorera kurasikirwadB≥50 (PC, UPC) ; ≥60 (APC)
DzokororadB≤0.1
Plug nguvaS≥1000
Kuchinjaniswa-≤0.2
Simba simbaN≥50
Kushanda Temp.-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Paking ruzivo

urefuQty (bv) / katuniSaizi katoni (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600* * 570 430 4603031.4
2m1200* * 570 430 4602627.4
3m1000* * 570 430 46023.625
5m800* * 570 430 46023.124.5
10m500* * 570 430 46021.623
15m400* * 570 430 46025.627
20m320* * 570 430 46026.527.9

1

Chigadzirwa Kutengesa Point

kupinza kurasikirwa: <= 0.2db                                       

tembiricha yebasa: -40 ℃ ~ + 85 ℃                                       

kudzokorora: <= 0.2db                                               

kuchinjaniswa: <= 0.2db                                       

plug nguva: ≥1000                                       

tensile simba: 5kg

mubatsiri
  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

Chiitiko Chemashandisirwo

1) LAN, WAN uye Metro Networks                                       

2) FTTH chirongwa & FTTX Dhipatimendi                                       

3) CATV Sisitimu                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Fiber Optic Bvunzo Zvishandiso                                       

6) Dhata-base Kupfuudza Broadband Net                                               

FAQ

Q1. Ndinogona here kuodha yemuenzaniso yechigadzirwa ichi?

A: Hongu, tinogamuchira shanduro yekuenzanisa kuongorora uye kutarisa hutano. Mixed samples inogamuchirwa.


Q2. Zvakadini nenguva inotungamirira?

A: Muenzaniso unoda 1-2 mazuva, nguva yekugadzirwa kwemazhinji inoda mavhiki 1-2.


Q3. Unotakura sei zvinhu uye zvinotora nguva yakareba sei kusvika?

A: Tinowanzoendesa neDHL, UPS, FedEx kana TNT. Inowanzoita mazuva 3-5 kuti asvike. Nhamba yemhepo uye kutengeswa kwegungwa zvakare kusarudza.


Q4: Unopa chivimbiso chezvinhu izvi here?

A: Ehe, isu tinopa 1-2 makore garandi kune edu epamutemo zvigadzirwa.


Q5: Ko nezve nguva yekuendesa?

A: 1) Masampuli: mukati mevhiki rimwe chete. 2) Zvinhu: Mazuva 15-20 kazhinji.

Taura nesu