All Categories

EN

PLC mhando

Imba>chigadzirwa>Fiber Optic Coupler akateedzana>PLC mhando > Chigadzirwa chigadzirwa

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471074115290.png

1X16, ABS-Bhokisi TYPE SPLITTER, SC / UPC


muvhunzo
  • Quick Details
  • Chazvakanakira
  • mubatsiri
  • kunyoresa
  • FAQ
  • muvhunzo
Quick Details

ABS Bhokisi Splitter (PLC Splitter) inosanganiswa waveguide Optical simba rekuparadzira chishandiso chakavakirwa pa quartz substrate. Iine hunhu hwehukuru diki, yakafara kushanda wavelength renji, kuvimbika kwakanyanya uye kufanana kwakanaka kwekuparadzanisa. Inonyanya kukodzera kungoita. Mune Optical network (EPON, BPON, GPON, nezvimwewo), hofisi yepakati uye chishandiso chinogadziriswa chakabatana uye chiratidzo che optical chakakamurwa. Ikozvino pane maviri marudzi e1 × N uye 2 × N. Iyo 1 x N uye 2 x N splitters zvakaenzana zvinoparadzanisa chiratidzo che optical mumahotera akawanda kubva kune imwechete kana maviri inlet, kana kushanda mukudzora kunongedza akawanda maseru ekuisa mune imwechete kana mbiri fiber.

chinhu

1x16

internet Type

G657A / G652D

Kushanda Wavelength

1260nm ~ 1650nm

Yakawanda Kuisa Kurasikirwa (dB)

≤13.7

Kufanana (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Wavelength Kunotsamira Kurasikirwa (dB)

≤0.8

Return Loss (db)

≥55

Kunongedza (dB)

≥55

Uchishandisa Temp. Gange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

chinhu1x16
Kureba * Upamhi * Kureba (mm)* * 120 80 18
Chiyamuro / Output (mm)2.0 / 3.0
Fiber kureba (M)1.5 kana mutengi akatsanangurwa

Chigadzirwa Kutengesa Point

Yakadzika yekuisa kurasikirwa, Yakadzika PDL uye Yakanyanya kuvimbika

Yakakwira kudzoka kurasikirwa uye Kwakanaka kudzokorora

Wide wavelength renji

Yakanaka nzira -ku-chiteshi yakafanana

mubatsiri
  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

Chiitiko Chemashandisirwo

1) LAN, WAN uye Metro Networks

2) FTTH chirongwa & FTTX Dhipatimendi

3) CATV Sisitimu

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Bvunzo Zvishandiso

6) Dhata-base Kupfuudza Broadband Net

FAQ

Q1. Ndinogona here kuodha yemuenzaniso yechigadzirwa ichi?

A: Hongu, tinogamuchira shanduro yekuenzanisa kuongorora uye kutarisa hutano. Mixed samples inogamuchirwa.


Q2. Zvakadini nenguva inotungamirira?

A: Muenzaniso unoda 1-2 mazuva, nguva yekugadzirwa kwemazhinji inoda mavhiki 1-2.


Q3. Unotakura sei zvinhu uye zvinotora nguva yakareba sei kusvika?

A: Tinowanzoendesa neDHL, UPS, FedEx kana TNT. Inowanzoita mazuva 3-5 kuti asvike. Nhamba yemhepo uye kutengeswa kwegungwa zvakare kusarudza.


Q4: Unopa chivimbiso chezvinhu izvi here?

A: Ehe, isu tinopa 1-2 makore garandi kune edu epamutemo zvigadzirwa.


Q5: Ko nezve nguva yekuendesa?

A: 1) Masampuli: mukati mevhiki rimwe chete. 2) Zvinhu: Mazuva 15-20 kazhinji.

Taura nesu