All Categories

EN

PLC mhando

Imba>chigadzirwa>Fiber Optic Coupler akateedzana>PLC mhando > Chigadzirwa chigadzirwa

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654646179928.png
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503759616.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246503256427.jpg
  • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246505164190.jpg

PLC YAKASIMBA TUBE SPLITTER MINI TYPE SC APC


muvhunzo
  • Quick Details
  • Chazvakanakira
  • mubatsiri
  • kunyoresa
  • FAQ
  • muvhunzo
Quick Details

PLC optical splitter inosanganiswa waveguide optical simba rekuparadzira chishandiso kubva pane quartz substrate. Iine hunhu hwehukuru hudiki, hwakafara kushanda wavelength renji, kuvimbika kwakakwirira uye kufanana kwakanaka. Inonyanya kukodzera pasiti yekumeso (EPON, BPON, GPON, nezvimwewo) inobatanidza hofisi yepakati uye chishandiso uye inoshandisa kupatsanurwa kwechiratidzo chekuona.

Chigadzirwa Kutengesa Point

Yakadzika yekuisa kurasikirwa, Yakadzika PDL uye Yakanyanya kuvimbika

Yakakwira kudzoka kurasikirwa uye Kwakanaka kudzokorora

Wide wavelength renji

Yakanaka nzira -ku-chiteshi yakafanana

Kugadzikana Telcordia GR-1221 uye GR-1209

mubatsiri
  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

  • Undefined

Chiitiko Chemashandisirwo

1) LAN, WAN uye Metro Networks

2) FTTH chirongwa & FTTX Dhipatimendi

3) CATV Sisitimu

4) GPON, EPON

5) Fiber Optic Bvunzo Zvishandiso

6) Dhata-base Kupfuudza Broadband Net

FAQ

Q1. Ndinogona here kuodha yemuenzaniso yechigadzirwa ichi?

A: Hongu, tinogamuchira shanduro yekuenzanisa kuongorora uye kutarisa hutano. Mixed samples inogamuchirwa.


Q2. Zvakadini nenguva inotungamirira?

A: Muenzaniso unoda 1-2 mazuva, nguva yekugadzirwa kwemazhinji inoda mavhiki 1-2.


Q3. Unotakura sei zvinhu uye zvinotora nguva yakareba sei kusvika?

A: Tinowanzoendesa neDHL, UPS, FedEx kana TNT. Inowanzoita mazuva 3-5 kuti asvike. Nhamba yemhepo uye kutengeswa kwegungwa zvakare kusarudza.


Q4: Unopa chivimbiso chezvinhu izvi here?

A: Ehe, isu tinopa 1-2 makore garandi kune edu epamutemo zvigadzirwa.


Q5: Ko nezve nguva yekuendesa?

A: 1) Masampuli: mukati mevhiki rimwe chete. 2) Zvinhu: Mazuva 15-20 kazhinji.

Taura nesu