All Categories

EN

PLC nooca

Hoyga>Product>Taxanaha Fiber Optic Coupler>PLC nooca > Faahfaahinta alaabta

  • https://www.qdapt.com/upload/product/1599471807567692.png

1X16, NOOCKA Slot SPLITTER, SC/UPC


Wax soo baara
  • Details Quick
  • Advantage
  • Partner
  • Codsiga
  • FAQ
  • Wax soo baara
Details Quick

Nooca Slot Splitter (PLC Splitter) waa qalab qaybinta awoodda indhaha ee isku dhafan ee ku salaysan quartz substrate. Waxay leedahay sifooyinka cabbirka yar yar, baaxadda mowjadda dhererka ballaaran ee shaqeynta, isku hallaynta sare iyo isku-dhafka wanaagsan ee kala-goynta. Waxay si gaar ah ugu habboon tahay dadban. Shabakadda indhaha (EPON, BPON, GPON, iwm.), xafiiska dhexe iyo aaladda terminalku way isku xidhan yihiin oo calaamadda indhaha ayaa kala baxda.

Shayga

1x16

fiber Type

G657A/G652D

Mawjada shaqaynaysa

1260nm ~ 1650nm

Khasaaraha Gelitaanka caadiga ah (dB)

≤13.7

Midnimada (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Mawjadaha Dhererka Luminta (dB)

≤0.8

Khasaaraha Soo Celinta (dB)

≥55(PC/UPC),≥60(APC)

Jihaynta (dB)

≥55

Heerkul shaqaynaya Gaange

-40 ℃ ~ + 85 ℃

Shayga1x16
Dhererka*Balladhka*dhererka (mm)130 * * 100 50
isku xiraSC/UPC,SC/APC

Goobta Iibka Alaabta

Luminta gelinta hoose, PDL Hoose iyo isku halaynta Sare

Khasaare soo laabasho sare leh iyo ku celin wanaagsan

Kala duwanaanshaha hirarka dhererka ballaaran

Labbiska kanaalka-ilaa-channel aad u fiican

Dhammaan alaabadu waxay la kulmaan shuruudaha GR-1209-CORE iyo GR-1221-CORE.

Partner
  • lama yaqaan

  • lama yaqaan

  • lama yaqaan

  • lama yaqaan

Halista Codsiga

1) Shabakadaha LAN, WAN iyo Metro

2) Mashruuca FTTH & Hawlgelinta FTTX

3) Nidaamka CATV

4) GPON, EPON

5) Qalabka Tijaabada Fiber Optic

6) Xogta-saldhigga Gudbinta Shabakadda Broadband

FAQ

Q1. Ma u heli karaa dalab muunad ah alaabtan?

Jawaab: Haa, waxaan soo dhaweyneynaa nidaamka caadiga ah si aan u tijaabino oo aan u eegno tayada Shaybaarka isku dhafan waa mid la aqbali karo.


Q2. Ka waran wakhtiga hogaaminta?

A: Muunad u baahan 1-2 maalmood, waqtiga wax soo saarka mass u baahan yahay 1-2 todobaad.


Q3. Sidee baad u geyn kartaa alaabtii iyo mudada ay qaadanayso inaad timaado?

A: Sida caadiga ah waxaanu ku dhoofnaa DHL, UPS, FedEx ama TNT. Inta badan waxay qaadataa maalmaha 3-5 si ay u timaado. Duulimaadyada maraakiibta iyo maraakiibta ayaa iyaguna dooranaya


Q4: Ma damaanad qaadeysaa alaabooyinka?

A: Haa, waxaan bixinaa 1-2 sano oo dammaanad ah alaabadayada rasmiga ah.


Q5: Ka waran wakhtiga dhalmada??

A: 1) Tusaalooyinka: hal toddobaad gudaheed. 2) Alaabta: 15-20 maalmood sida caadiga ah.

Nala soo xiriir