< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kërcues i blinduar

home>Produkt>Kartoni>Kërcues i blinduar > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652740774293.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600245585291570.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1603956984573420.jpg

ARMED SC UPC PATCHCORD FIBER OPTIK SX SM BLUE LOW IL 0.9 2.0 3.0 PATCHCORD


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • Partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Lidhësi i fibrave optike lidh saktësisht dy faqet fundore të fibrës. Gjëja më e rëndësishme është të përafrojmë boshtet e dy fibrave në mënyrë që prodhimi i energjisë optike nga fibra transmetuese të bashkohet me fibra marrëse në masën maksimale. Ndikimi në sistem minimizohet për shkak të përfshirjes së tij në lidhjen optike.

Të dhëna teknike

ArtikullNjësiData
Emër-PATCHCORD-ARMED-SC/UPC-SC/UPC-SM-G652D-SX-PVC-3.0
PN-APT-PATCHCORD-ARMED-SC / UPC-SC / UPC-SX-3.0
Fiber Lloji-G652D/G657A1/G657A2
Matësi i daljes-PVC / LSZH
Gjatësi valenm &1310/1550
humbje hyrjesdB≤0.3
Kthehu humbjedB≥50 (PC, UPC) ≥60 (APC
repeatabledB≤0.1
Koha e prizësS≥ 1000
ndërkëmbyeshmërisë-≤0.2
Forca elastikeN≥ 50
Temp pune-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Detajet e hedhjes

GjatësiSasia (copë) / kartoniMadhësia e kartonit (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Pika e shitjes së produktit

Mbrojtja e tubit të mbështjellur me çelik inox me mikro-diametër

Rezistent ndaj dëmtimeve të pahijshme rrotulluese

Rezistencë e lartë në tërheqje, rezistencë e lartë në shtypje, pickim kundër miut

Ndërtimi është më i përshtatshëm dhe i sigurt

Nuk ka nevojë të shqetësoheni për dëmet e shkaktuara nga ndërtimi për fibra

Partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro                                       

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX                                       

3) Sistemi CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike                                       

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net                                               

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni