< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kabllo stacioni bazë

home>Produkt>duhan i dredhur>Kabllo stacioni bazë > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600652678531901.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206435732.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246205461381.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600246206932061.jpg

PATCCORD FIBER OPTIK I JASHTM SC UPC FC UPC


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Lidhësi i fibrave optike lidh saktësisht dy faqet fundore të fibrës. Gjëja më e rëndësishme është të përafrojmë boshtet e dy fibrave në mënyrë që prodhimi i energjisë optike nga fibra transmetuese të bashkohet me fibra marrëse në masën maksimale. Ndikimi në sistem minimizohet për shkak të përfshirjes së tij në lidhjen optike.

Të dhëna teknike

ArtikullNjësiData
Emër-PATCHCORD FC/UPC-FC/UPC SM G652D SX PVC 3.0
PN-APT-TX-FC / UPC-FC / UPC-SX-D2-PVC-3.0
Fiber Lloji-G652D/G657A1/G657A2
Matësi i daljes-PVC / LSZH
Gjatësi valenm &1310/1550
humbje hyrjesdB≤0.3
Kthehu humbjedB≥50 (PC, UPC) ≥60 (APC
repeatabledB≤0.1
Koha e prizësS≥ 1000
ndërkëmbyeshmërisë-≤0.2
Forca elastikeN≥ 50
Temp pune-40 ~ 75
Storage Temp.-40 ~ 85

Detajet e hedhjes

GjatësiSasia (copë) / kartoniMadhësia e kartonit (mm)NW (kg)GW (kg)
1m1600570 * 430 * 4603031.4
2m1200570 * 430 * 4602627.4
3m1000570 * 430 * 46023.625
5m800570 * 430 * 46023.124.5
10m500570 * 430 * 46021.623
15m400570 * 430 * 46025.627
20m320570 * 430 * 46026.527.9

1

Pika e shitjes së produktit

Miratoni fibra me rezistencë të lartë ndaj lodhjes për të siguruar besueshmërinë dhe jetën e kabllit në terren në kushte të ndryshme të vështira

Shtresa e veçantë e veshjes dhe struktura sekondare e veshjes mund të thithin sforcimet mekanike dhe mjedisore, dhe humbja e lidhjes së kabllit është e vogël

Raporti i forcës, peshës së lehtë dhe peshës së lartë ndaj peshës; mbështjellësi i rrumbullakët është kompakt dhe është veçanërisht i përshtatshëm për tërheqjen e përsëritur

Mëngë mbrojtëse me rezistencë të lartë ndaj flakës, indeks i lartë i oksigjenit, rezistencë e mirë ndaj flakës, rezistencë ndaj korrozionit të vajit dhe kimikut, rezistencë ndaj grisjes, fleksibilitet i temperaturës së ulët, elasticitet i fortë, mbrojtës i mirë i stresit, xhaketë presioni rezistente ndaj konsumit

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro                                       

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX                                       

3) Sistemi CATV                                               

4) GPON, EPON                                       

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike                                       

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net                                               

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni