< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

CWDM

home>Produkt>Seritë WDM>CWDM > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600138618403585.png

CWDM, LLOJI ABS-BOX, SHPËRNDARJA TË GJATESISË VALE


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Multiplekseri i ndarjes së gjatësisë së valës Cense (CWDM) bazohet në teknikën e filtrit të membranës dhe në modelin e paketimit të paketimit të mikro-optikës me lidhje metalike pa fluks, brenda gjatësive valore të ITU për të arritur lidhjen lart dhe poshtë. Ai siguron gjatësi vale qendrore të kanalit ITU, humbje të ulët të futjes, izolim të lartë të kanalit, konsum të ulët të energjisë, karakteristika të brezit të gjerë kalimi, pa lak ngjitës, stabilitet dhe besueshmëri të shkëlqyer termike etj. Në një sistem të rrjetit të telekomunikacionit, ai mund të përdoret për sinjal optik uplink ose downlink.

ParametërNjësiSpecifikim
Gjatësia e valës operativenm1260 1620 ~
Gjatësia e valës së qendrës së kanalitnm1510 / 1530 / 1550 / 1570
Hapësira e kanaleve CWDMnm20nm
Pastro brezin e kalimit të kanalitnmλITU±7.5
Humbja futjedB≤1.4
Passband RippledB≤0.3
Izolimi ngjiturdB≥ 30
Izolimi jo ngjiturdB≥ 40
Humbja e kthimitdB≥ 45
Drejtim (ndërmjet kanalit)dB≥ 50
Humbja e varur nga polarizimidB≤0.3
PMDps0.1 (DG)
Trajtimi i fuqisë maksimalemW500
Temperatura StorageºC-40 ~ 85
Temperatura OperativeºC-5 ~ 70
Fiber LlojiSmf -28e (900um tub i lirshëm)
Gjatësia e fibrëscm1.0 ± 0.1m
Ngarkesa në tërheqjeN≥ 5
Dimensioni i modulit BOXmm100*80*10;80*60*12

Shënime:[1] Të gjitha testimet bëhen në temperaturën e dhomës pa lidhës.

Vizatimi i dimensioneve (mm)  

Pika e shitjes së produktit

Përputhshmëria e Telcordia GR-1312

Izolimi i kanalit të lartë

Low Humbje hyrjes

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet e komunikimit Metro / Access

2) Instrumente me fibra optike

3) Sistemi CATV

4) Shpërndarja optike e sinjalit

FAQ
 • P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

  A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

 • Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

  A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.

 • Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

  A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.

 • Q4: A ofroni garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.

 • P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

  A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni