< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kabllo rënie

home>Produkt>Seritë FTTH>Kabllo rënie > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1606456031108542.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1606456031320020.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1606456030841415.jpg

Kabllo për rënien e fibrave optike, GJXFH


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Kablli me fibra optike QDAPT FTTH është Fiber to Home, i cili përdoret për lidhjen e pajisjeve dhe përbërësve në rrjetin me fibra optike. Fijet janë pozicion midis dy telave paralele çeliku. Pastaj ky kabëll plotësohet me mbështjellës LSZH të zezë ose të bardhë.

Të dhëna teknike

Numri pjeseKabllo rënieje me tip harku GJXH
Numërimi i fibrave1/2/4 bërthamë
Anëtar i forcësDy tela paralele FRP / Çeliku
Dimensioni i kabllit (përafërsisht WxH)(2.0 ± 0.2) x (3.0 ± 0.2) mm
Xhaketë e jashtmeLSZH
Ngjyra xhaketee zezë ose e bardhë
AplikacionKabllo FTTH (Fibër në shtëpi), e përdorur në ambiente të mbyllura, Rrjeti i Aksesit

Performance

NO.Artikullkërkesë
1Rezistenca e lejueshme në tërheqjeAfatshkurtër80N
Afatgjatë40N
2Rezistenca e lejueshme e shtypjesAfatgjatë1000 (N / 100 mm)
Afatgjatë500 (N / 100 mm)
3Rrezja minimale e përkuljes statike10 herë
4Rrezja minimale e përkuljes dinamike20 herë
5Temperatura operacion40 ~ + 70
6Kabllo nominalediametër(2.0 ± 0.2) x (3.0 ± 0.2) mm
peshë9.2 kg / km
7Kodi i Ngjyrës së Fibrave01- Blu, 02- Portokalli, 03- Jeshile, 04- Kafe

Detajet e hedhjes

i bllokueshëmPC / rollPC / kartoni (madhësia-mm / copëGW
GJXFH14300 * 460 * 43030

Pika e shitjes së produktit

Dy anëtarë të forcës paralele të përforcuar FRP sigurojnë performancë të mirë të rezistencës ndaj shtypjes për të mbrojtur fibrën

Projektimi i flautit roman, lehtësisht zhveshja dhe bashkimi, thjeshtojnë instalimin dhe mirëmbajtjen

Pirja e ulët e tymit zero halogjen dhe mbështjellës retardant i flakës

mënyra e vetme

(2.0 ± 0.2) x (3.0 ± 0.2) mm

Në përputhje me specifikimet Telcordia GR-326-CORE

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Projekti i fibrave në shtëpi

2) TV me rrjet kabllor

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopikë                                            

FAQ
 • P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

  A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

 • Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

  A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.

 • Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

  A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.

 • Q4: A ofroni garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.

 • P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

  A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni