< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

DWDM

home>Produkt>Seritë WDM>DWDM > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600655129231023.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600253136724402.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600253137632409.jpg

CWDM MODULAR, 1x2 1x4 1x8 1x16


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Multiplekseri i ndarjes së gjatësisë së valës së trashë bazohet në teknologjinë e filtrit të hollë dhe zbatohet kryesisht në shtresën e konvergjencës dhe hyrjes në rrjetin metro, e cila mund të ndërtojë rrjete dhe të kryejë shërbime në një kohë të shkurtër. Për shkak të kostos së tij të ulët, konsumit të ulët të energjisë, madhësisë së vogël dhe shumë përparësive të tjera, multiplekseri i ndarjes së gjatësisë së valës është një zgjidhje transmetimi me kosto të ulët, me performancë të lartë që është përdorur gjerësisht në transmetimin e rrjetit të zonës metropolitane.

Pika e shitjes së produktit

Humbje e ulet e futjes

Izolim i lartë i kanalit

Rruga optike pa teknologji ngjitëse

Stabiliteti termik dhe besueshmëria e lartë janë në përputhje të plotë me besueshmërinë

GR1221 dhe standardet RoHS miqësore me mjedisin

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet e komunikimit Metro / Access

2) Instrumente me fibra optike

3) Sistemi CATV

4) Shpërndarja optike e sinjalit

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni