< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lidhës i shpejtë

home>Produkt>Seritë FTTH>Lidhës i shpejtë > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655705810140481.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655705810618349.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655705811607495.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655705811297926.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655705812473470.jpg

lidhës i shpejtë


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • Partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Modaliteti i vetëm SC APC UPC lidhës i shpejtë përfundon fundin e një fibre optike dhe mundëson lidhje dhe shkëputje më të shpejtë se bashkimi.

Lidhësit lidhin mekanikisht dhe rreshtojnë bërthamat e fibrave në mënyrë që drita të kalojë. Lidhësit më të mirë humbasin shumë pak dritë për shkak të reflektimit ose shtrembërimit të fibrave.

Specifikim

materialplastik
Ngjyra E gjelbër dhe e Zezë
Shkallë temperature-40 ℃ - 85
humbje hyrjesMë pak se 0.3 dB
Masat52 9 × × 8.1mm

Fiber LlojiSM
Lustrim sipërfaqësorSC / APC
Ngjyra e gjelbër
humbja e futjes≤0.3dB
kthehen humbjen≥ 60dB
qëndresë e përbashkët10 herë
Materiali i guaskësABS
Aplikime2.0 mm × 3.0 mm & 2.0 mm × 1.6 mm ose kordon patch
Diametri i fibrave125um
Forca elastik≥20N
Forca e bllokimit≥20N
Cikli i Temperaturës≤0.3dB
Vibrimi≤0.2dB
temperaturë-40 ℃ ~ + 80 ℃

Detajet e hedhjes

Lidhës i shpejtëPC / kutiPC / kartoni ((mmGW
SC / UPC, SC / APC102000,570 * 430 * 46030

Pika e shitjes së produktit

Përparësitë e tij janë prerja e plotë, shtrirja precize, montimi elastik, fiksimi i besueshëm, etj., Mund ta bëjnë sinjalin me humbje të ulët.

Komponentët metalikë V-Groove precize të montimit të montimit të terrenit optik me veti të përqendrimit bashkë-bosht, veti të fiksimit të shkëlqyeshëm dhe të qëndrueshëm.

Baza e strukturës në teknologjinë unike të krijimit të kutive.

Paraqitja e fibrës Bending parandalon zvarritjen e kabllit.

Mbrojtja e integruar e zorrës për t'i bërë ballë mjedisit të ashpër të brendshëm.

Pas përfundimit, performanca optike dhe mekanike arrijnë standardin për fibra optike FTTH lidhës i shpejtë/ lidhës i shpejtë i fibrave.

Partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) FTTh, rindërtimi i linjës së dhomës me fibra optike

2) CATV, rrjetet telekomunikuese

3) Rrjeti Metro, Rrjeti Lokal (LAN)

4) Rrjetet e përpunimit të datës

FAQ
 • P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

  A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

 • Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

  A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.

 • Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

  A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.

 • Q4: A ofroni garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.

 • P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

  A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni