< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lidhës i shpejtë

home>Produkt>Seritë FTTH>Lidhës i shpejtë > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1606444524451988.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1606444524984886.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1606444524721807.jpg

lidhës i shpejtë SC / APC-B, SIMPLEX


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Lidhësit e shpejtë QDAPT SC i bëjnë përfundimet e fibrave të shpejta, të lehta dhe të besueshme. Këto lidhje me fibra optike ofrojnë përfundime pa asnjë sherr dhe nuk kërkojnë epoksi, lustrim, bashkim, ngrohje dhe mund të arrijnë parametra të ngjashëm transmetimi të shkëlqyeshëm si teknologjia standarde e lustrimit dhe bashkimit. Lidhësi ynë i shpejtë mund të zvogëlojë shumë montimin dhe kohën e konfigurimit. Lidhësit e para-lëmuar zbatohen kryesisht në kabllon FTTH në projektet FTTH, drejtpërdrejt në faqen e përdoruesit përfundimtar.

Specifikim

materialplastik
Ngjyra E gjelbër dhe e Zezë
Shkallë temperature-40 ℃ - 85
humbje hyrjesMë pak se 0.3 dB
Masat52 9 × × 8.1mm

Fiber LlojiSM
Lustrim sipërfaqësorSC / APC
Ngjyra e gjelbër
humbja e futjes≤0.3dB
kthehen humbjen≥ 60dB
qëndresë e përbashkët10 herë
Materiali i guaskësABS
Aplikime2.0 mm × 3.0 mm & 2.0 mm × 1.6 mm ose kordon patch
Diametri i fibrave125um
Forca elastik≥20N
Forca e bllokimit≥20N
Cikli i Temperaturës≤0.3dB
Vibrimi≤0.2dB
temperaturë-40 ℃ ~ + 80 ℃

Detajet e hedhjes

Lidhës i shpejtëPC / kutiPC / kartoni ((mmGW
SC / UPC, SC / APC102000,570 * 430 * 46030

Pika e shitjes së produktit

Përparësitë e tij janë prerja e plotë, shtrirja precize, montimi elastik, fiksimi i besueshëm, etj., Mund ta bëjnë sinjalin me humbje të ulët.

Komponentët metalikë V-Groove precize të montimit të montimit të terrenit optik me veti të përqendrimit bashkë-bosht, veti të fiksimit të shkëlqyeshëm dhe të qëndrueshëm.

Baza e strukturës në teknologjinë unike të krijimit të kutive.

Paraqitja e fibrës Bending parandalon zvarritjen e kabllit.

Mbrojtja e integruar e zorrës për t'i bërë ballë mjedisit të ashpër të brendshëm.

Pas përfundimit, performanca optike dhe mekanike arrijnë standardin për fibra optike FTTH lidhës i shpejtë/ lidhës i shpejtë i fibrave.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) FTTh, rindërtimi i linjës së dhomës me fibra optike

2) CATV, rrjetet telekomunikuese

3) Rrjeti Metro, Rrjeti Lokal (LAN)

4) Rrjetet e përpunimit të datës                                            

FAQ
 • P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

  A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

 • Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

  A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.

 • Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

  A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.

 • Q4: A ofroni garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.

 • P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

  A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni