< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji FBT

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji FBT > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472373668730.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1599472374770475.png

1X2, LLOJI TUBE PREJ Çelikut, LIDHësi FBT, 50: 50


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Splitter FBT është një lloj i pajisjes optike të menaxhimit të energjisë që fabrikohet duke përdorur teknologjinë Fused Biconical Tape. Ajo përmban madhësi të vogël, besueshmëri të lartë, kosto të lirë dhe uniformitet të mirë kanal në kanal dhe përdoret gjerësisht në rrjetet PON për të realizuar ndarjen e energjisë së sinjalit optik.

Artikull

1x2

Fiber Lloji

G657A / G652D

Gjatësia e valës së punës

1310/1490/1550

Humbja standarde e futjes (dB)

≤3.7

Uniformiteti (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Humbja e varur nga gjatësia e valës (dB)

≤0.8

Kthimi Humbja (dB)

≥55 (PC / UPC), ≥60 (APC)

Direktiviteti (dB)

≥ 55

Koha e funksionimit. Gange

-40 ~ + 85

Artikull1x2
Gjatësia * Gjerësia * Lartësia (mm)3.0*54,3.0*60,3.5*66
ConnectorSC / UPC, SC / APC

Pika e shitjes së produktit

Humbje e ulët e futjes, PDL e ulët dhe Besueshmëri e lartë

Humbje e lartë e kthimit dhe përsëritshmëri e mirë

Diapazon i gjerë i gjatësisë së valës

Uniformiteti i shkëlqyeshëm kanal në kanal

Të gjitha produktet plotësojnë kërkesat GR-1209-CORE dhe GR-1221-CORE.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni