< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji FBT

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji FBT > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654444729056.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600248716184914.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600248716932696.jpg

TUBE Çeliku çelik, LLOJI MENA


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Një ndarës me fibra optike është një pajisje që përdoret për të ndarë dhe kombinuar energjinë e dritës. Ai shpërndan energjinë e dritës së transmetuar në një fibër në dy ose më shumë fibra në një proporcion të paracaktuar, ose kombinon energjinë e dritës që transmetohet në shumë fibra në një fibër.

Pika e shitjes së produktit

Humbja është e pandjeshme ndaj gjatësisë së valës së dritës së transmetuar dhe mund të plotësojë nevojat e transmetimit të gjatësisë së valës së ndryshme (1260-1650 nm)

Ndarja e sinjalit në mënyrë të barabartë, sinjali mund t'i shpërndahet përdoruesit në mënyrë të barabartë

Madhësia e vogël (të tilla si madhësia minimale 1 × 32 mund të jetë 4 × 7 × 50 mm), mund të instalohet direkt në kutitë e ndryshme ekzistuese të transferimit, pa ndonjë dizajn të veçantë për të lënë një hapësirë ​​të madhe instalimi

Një kanal i vetëm i devijimit të pajisjes mund të arrijë më shumë se 32 kanale

Kostoja me shumë kanale është e ulët. Sa më shumë numri i degëve, aq më i dukshëm është avantazhi i kostos

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni