< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600656118491088.png

ATTENUATORI TIP-FC, METALI


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Fibra optike mund të shpërndajë sinjalin e fibrave optike në të gjitha portat në mënyrë të barabartë.

Humbja është e pandjeshme ndaj gjatësisë së valës dhe mund të plotësojë nevojat e transmetimit të gjatësisë së valës së ndryshme.

Patate të skuqura të importuara me cilësi të lartë me humbje të varur nga polarizimi i ulët mund të plotësojnë kërkesa të ndryshme për gjatësi vale.

Instalim i lehtë dhe funksionim i përshtatshëm.

Pika e shitjes së produktit

HOMOGJENITETI I DRITS

Uniformiteti i shpërndarjes së dritës është i mirë, dhe sinjali i fibrave optike mund të shpërndahet në mënyrë të barabartë tek përdoruesit.

CILSI T HIGH LART HIGH ÇIPA OPTIKE TMP ImportUAR

Çipat e transmisionit të importuar përdoren për të siguruar ndarje uniforme dhe të qëndrueshme të dritës, humbje të ulët të lidhur me polarizimin dhe reflektim të ulët të nxjerrjes 

të cilat mund të plotësojnë nevojat e gjatësive të ndryshme të valës.

INSERT QERAMIK I CILALSIS HIGH S HIGH LART

Futja qeramike e importuar me cilësi të lartë është zgjedhur për performancën e saj të shkëlqyeshme, qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni