< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600656510144193.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600398825119697.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600398826177377.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600398827443602.jpg

Përshtatës optik Fibër Lloji FC, LIDHS


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • Partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Përshtatësit me fibra optike, të njohura zakonisht si fllanxha dhe adaptorë, janë lidhje përqendrimi të lidhësit me fibra optike. Përshtatësi i fibrave të tipit FC përdoret për ankorimin e dy lidhësve të fibrave të tipit FC dhe përdoret zakonisht në portat hyrëse dhe dalëse të pajisjeve të ndryshme optike.

Pika e shitjes së produktit

Rrjeti i telekomit, rrjeti i aksesit

Pajisjet optike CATV

terminali i pajisjes, ndërfaqja multimedia

Test, ndërfaqja e të dhënave të pajisjes mjekësore

Zbatime të tjera industriale dhe ushtarake

Partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni