< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kutia e panelit me fibra optike 86-lloj

home>Produkt>Seritë FTTH>Kutia e panelit me fibra optike 86-lloj > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600657249310480.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600394379636853.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600394381973979.jpg

Kutia e panelit me fibra optike


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Me popullarizimin dhe promovimin e vazhdueshëm të ndërtimit FTTH, janë zhvilluar fuqishëm lidhja e shpejtë e fibrave optike dhe teknologjia mekanike e lidhjes së ftohtë me fibra optike. Pas fibrës në shtëpi, ndërfaqja optike duhet të përdorë kutinë e panelit. Aktualisht, ekzistojnë dy lloje kryesore të kutive të panelit FTTH: Montuar në sipërfaqe (montim i drejtpërdrejtë) dhe i fshehur (montuar në kasetë).

Pika e shitjes së produktit

1. Përmasat e panelit janë në përputhje me standardin kombëtar 86, dhe madhësia është 86 mm × 86 mm. Madhësia e bazës është në përputhje me rregulloret përkatëse të JB / T 8593-1997.
Panele me një vrimë të vetme dhe me dy vrima për një larmi ambientesh, me një strukturë të fortë dhe montim të qëndrueshëm dhe të këmbyeshëm.

2. Me lidhësin e lidhësit me fibra optike, lidhësi SC mund të rregullohet.
Lidhësi SC i panelit të fshehur është montuar në një kënd 45 gradë për të parandaluar që drita të djegë sytë e përdoruesit.

3. Me pajisje futëse, fiksuese dhe mbrojtëse të kabllove.
Bërë nga material me cilësi të lartë PC (polikarbonat retardant i flakës) me rezistencë të caktuar ndaj zjarrit.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet e komunikimit Metro / Access

2) Instrumente me fibra optike

3) Sistemi CATV

4) Shpërndarja optike e sinjalit

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni