< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

FWDM

home>Produkt>Seritë WDM>FWDM > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600657312652436.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600394119571240.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600394119133764.jpg

FWDM, LLOJI ABS-BOX, 1310/1490/1550


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Multiplekseri i Divizionit të Gjatësisë së Valës përdor teknologjinë e veshjes së hollë dhe paketimin e pronësisë së mikro-optikës së metalurgjisë jo-fluks për të arritur dritën lart e poshtë brenda gjatësisë së valës ITU. Siguron gjatësinë e valës në qendër të kanalit ITU, humbje të ulët të futjes, izolim të lartë të kanalit, kalim të gjerë, ndjeshmëri ndaj temperaturës së ulët dhe lak pa ngjitje. Në një sistem të rrjetit telekomunikues, ai mund të përdoret për ngritjen ose zbritjen e sinjaleve optike.

Pika e shitjes së produktit

Humbje e ulet e futjes

Izolim i lartë i kanalit

Rruga optike pa teknologji ngjitëse

Stabiliteti termik dhe besueshmëria e lartë

Në përputhje të plotë me besueshmërinë GR1221 dhe standardet RoHS miqësore me mjedisin

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni