< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Seritë e marrësve optikë

home>Produkt>Seritë e marrësve optikë>Seritë e marrësve optikë > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1604651683506068.png

10 / 100M MEDIA KONVERTOR, MEDIA ETHERNET KONVERTOR


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Fibra optike mund të shpërndajë sinjalin e fibrave optike në të gjitha portat në mënyrë të barabartë.

Humbja është e pandjeshme ndaj gjatësisë së valës dhe mund të plotësojë nevojat e transmetimit të gjatësisë së valës së ndryshme.

Patate të skuqura të importuara me cilësi të lartë me humbje të varur nga polarizimi i ulët mund të plotësojnë kërkesa të ndryshme për gjatësi vale.

Instalim i lehtë dhe funksionim i përshtatshëm.

Pika e shitjes së produktit

Homogjeniteti i Dritës

Patate të skuqura optike të importuara me cilësi të lartë

Futje qeramike me cilësi të lartë

Patate të skuqura optike të importuara me cilësi të lartë

Bashkues i notave të inxhinierisë së telekomit

Hapësirë ​​e lehtë për instalim

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni