< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Seritë e marrësve optikë

home>Produkt>Seritë e marrësve optikë>Seritë e marrësve optikë > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600655368898433.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600408513195096.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600408514480911.jpg

MJETOR OPTIK FIBER RACK-MOUNT 16-SHIQSOR, furnizim me energji të dyfishtë, lartësi 19 ”2U, BASE-FX BASE-TX


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Marrësi me fije optike me raketë me 16 slota është një qendër marrës me fibër optike shumë e integruar që mund të lidhë deri në 16 marrës marrës adaptivë me fibra optike 10 / 100M ose 1000M (të kyçur në marrësit tanë të fibrave të energjisë desktop) Kartat janë të këmbyeshme dhe instalohen në mënyrë qendrore në një raft të vetëm për furnizim uniform të energjisë. Kjo jo vetëm që zvogëlon linjën e lidhjes, thjeshton strukturën, por gjithashtu lehtëson menaxhimin dhe mirëmbajtjen.

Pika e shitjes së produktit

1. Kjo raft mbështet shkëmbimin e nxehtë dhe mund të mundësohet nga furnizimi me energji të vetme ose të dyfishtë. Kur përdoren furnizime të dyfishta të energjisë, të dy furnizuesit e energjisë do të mundësohen në të njëjtën kohë, duke zvogëluar ngarkesën në secilën furnizim të energjisë dhe duke zgjatur jetën e shërbimit të furnizimit me energji elektrike. Kur një furnizim me energji elektrike dështon, furnizimi tjetër me energji mund të mundësohet në mënyrë të pavarur, në mënyrë që funksionimi i marrësit të mos ndërpritet.

2. Nuk është e nevojshme të hiqni marrësin e fibrave kur riparoni dhe zëvendësoni furnizimin me energji elektrike, dhe nuk është e nevojshme të hiqni raftin nga dollapi. Thjesht hiqni furnizimin me energji të gabuar nga pjesa e pasme e raftit për riparim ose zëvendësim, gjë që e bën mirëmbajtjen jashtëzakonisht të përshtatshme. Shpejt. Prandaj, mund të sigurojë një zgjidhje të qendrës së rrjetit me fibra optike me besueshmëri të lartë, kapacitet të lartë, integrim të lartë, me performancë të lartë dhe ekonomike për një sistem Ethernet me fibër optike dhe ka karakteristika të jashtëzakonshme si funksionimi i qëndrueshëm, kapaciteti i madh i furnizimit me energji elektrike , funksionim i përshtatshëm dhe mirëmbajtje e lehtë.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni