< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Seritë e Moduleve Optikë

home>Produkt>Seritë e marrësve optikë>Seritë e Moduleve Optikë > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600655830492708.png

Fibra e dyfishtë e modës së vetme GIGABIT, 60 km, 80 km, konvertuesi i medias, fibra e dyfishtë


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Pika e shitjes së produktit

Materiale me cilësi të lartë

Miratoni patate të skuqura të importuara nga jashtë, performancë të lartë. Konsum i ulët i energjisë, siguroni transmetim të qëndrueshëm dhe të shpejtë dhe më të qëndrueshëm.

Kombinim preciz

Komponentët e qarkut optik janë të kombinuara saktësisht, dhe montimi i guaskës së mykut metalik ka një pamje më të lartë. e cila mundet

 zvogëlohet temperatura e gjeneruar kur moduli optik punon.

Punim i shkëlqyeshëm

Dizajni i hollë dhe kompakt drejtkëndor është përfunduar në një plan urbanistik të arsyeshëm. Kombinuesit e kokës lazer me cilësi të lartë kombinohen 

me performancë të lartë. performancë të lartë, performancë të lartë dhe performancë të lartë.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni