< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1606373510750228.jpg

Zbutës LC / UPC / SIMPLEX


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Zbutësi i fibrave optike, i njohur zakonisht si fllanxha dhe zbutës, janë lidhjet e përqendruara të lidhësit me fibra optike. Zbutësi i fibrave optike SC përdoren për ankorim midis lidhësve me fibra optike të tipit SC.

Të dhëna teknike

Emri i produktitZbutës i modës së vetme blu me fibra optike SM LC / UPC 5dB 10dB
Numri i ModelitZbutës i LC-së
Gjatësia e valës operative1310/1550 ± 10
Tolerancë për zbutje 1 ~ 5 dB± 0.5
Tolerancë për zbutje 6 ~ 30 dB± 10
Humbja e kthimit> 50
Qëndrueshmëri> 1000 herë
Temp operuese-40 ~ 70 ° C
materialplastik
AplikacionFTTx, LAN, CATV, Telekom, Makinë provë
CertifikimRoHS, SGS
Lloji ConnectorLC LC
Lloji polakUPC; APC
Ngjyra BLU jeshile
BërthamëSimplex / Duplex
Fllanxhëme fllanxhë / me vesh
Forma e shitjesNeutral / OEM / ODM
përdorimLidhja me fibra
Ora e mostrimit të mostrësbrenda 7 ditëve pas konfirmimit

Detajet e Marrjes

attenuatorPC / kutiPC / kartoni (madhësia-mm / copë毛重
LC Simplex50570 * 430 * 460,400040
LC Dupleks50570 * 430 * 460,1000040

Pika e shitjes së produktit

1) Marrëveshja e përparuar e bluarjes siguron përqendrimin e fibrave, dhe mëngë zirkonia me rezistencë ndaj temperaturës së lartë, acid-bazë dhe fortësi të lartë ka performancë të mirë optike dhe qëndrueshmëri të lartë mekanike.

2) Mund të shtypë në mënyrë efektive zhurmën e lakut të tokës, të eleminojë ndërhyrjet në tokë dhe të izolojë elektrikisht fushën e sinjalit nga terminali kryesor i kontrollit, duke shmangur dëmtimin aksidental të sistemit kryesor të kontrollit.

3) Këmbyeshmëria, përsëritshmëria, qëndrueshmëria e lartë, humbja e ulët e futjes, humbja e lartë e kthimit dhe më shumë se 1000 herë futja dhe heqja e përsëritur.

4) Certifikimi i cilësisë: ISO9001: 2015, ROHS

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Projekti i transformimit optik me fibra

2) TV me rrjet kabllor

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopikë

                                           

FAQ
 • P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

  A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.

 • Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

  A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.

 • Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

  A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.

 • Q4: A ofroni garanci për produktet?

  A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.

 • P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

  A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni