< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kutia e shpërndarjes së fibrave optike

home>Produkt>Seritë FTTH>Kutia e shpërndarjes së fibrave optike > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1658371604125428.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655793156275846.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655703892409981.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655703891609888.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655703891944149.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1655703891175132.jpg

kuti shpërndarëse për FTTH


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Kjo kuti shpërndarëse përfundon deri në 2 kabllo me fibra optike, ofron hapësira për ndarës dhe deri në 16 bashkime, alokon 16 adaptorë SC dhe punë në mjedise të jashtme. Është një ofrues i përsosur zgjidhjesh me kosto efektive në rrjetet FTTx.


Specifikim

Dimensionet dhe Kapaciteti 
Dimensionet (H*W*D) 303mm * 236mm * 109mm
Ngjyra - E zezë
peshë1.35KG
Lloji i përshtatësitSC Simplex/LC Duplex
Kapaciteti i përshtatësitcopë 16
Lloji i ndarësit1*8 /1*16 ndarës kasetë PLC, 1*8/1*16 mini ndarës
Numri i hyrjeve dhe daljeve të kablloveS2:16
Kalibri i hyrjes së kablloveS16 mm
Accessories FakultativPërshtatës, bishta, tuba për tkurrje të nxehtësisë, mikro ndarës
Temperatura të punës-40°C ~ 65°C

Informacioni i Transportit
Përmbajtja PaketaKuti shpërndarëse e fibrave optike, 1 njësi; Çelësa për kyçje, 2 çelësa; Aksesorë për montim në mur, 1 komplet
Dimensionet e paketës (W*H*D)308mm * 250mm * 130mm
materialKuti kartoni
Lloji i përshtatësitSC Simplex/LC Duplex
peshë1.5KG

Pika e shitjes së produktit

1. Përdorimi i kordonit lidhës dhe patch Struktura e ndarjes, e lehtë për zgjerimin dhe mirëmbajtjen e kapacitetit;

2. Plastikë me cilësi të lartë, pamje e bukur;

3. Struktura e brendshme e qarkullimit, e lehtë për t'u mirëmbajtur;

4. Mund të instalojë 16 copë përshtatës SC;

5. Mund të instalojë ndarës të tipit mini dhe ndarës PLC kasetë;

6. Mund të dilte 16 copë kabllo me rënie;

7. Nivelet e mbrojtjes: IP65

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1)Fibër në projektin e shtëpisë

2)Rrjeti kabllor TV

3)Sistemi pasiv i rrjetit optik

4)Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni