< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kutia e shpërndarjes së fibrave optike

home>Produkt>Seritë FTTH>Kutia e shpërndarjes së fibrave optike > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600656638681176.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397472147587.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397472402584.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397472885607.jpg

KUTIA E SHPRNDARJES OPTIKE FIBER, SC UPC, 19 "


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Kutia e shpërndarjes së fibrave optike është një kornizë e shpërndarjes së fibrave optike të llojit shasi me kapacitet të vogël (ODF), e cila ndahet në raft standard dhe montim në mur. Ka një gamë të gjerë të aplikacioneve dhe është fleksibël dhe i përshtatshëm për t'u përdorur, veçanërisht për aplikacionet ku hapësira është e kufizuar.

Pika e shitjes së produktit

Me një strukturë të mbyllur plotësisht, mund të jetë pa pluhur dhe pa mi;

Përdorimi i pllakave të çelikut me cilësi të lartë, llak elektrostatik i përgjithshëm, i bukur dhe i qëndrueshëm;

Përshtatësi është montuar në një kënd të zhdrejtë për të siguruar rrezen e përkuljes së fibrës dhe për të shmangur djegien e syve me dritë të fortë.

Ekzistojnë specifikime të ndryshme si tipi sirtar dhe lloji fiks;

Kutia e shpërndarjes modulare me fibra optike është më e përshtatshme për t'u përfunduar dhe më fleksibël për t'u përdorur;

Mbështetni menaxhimin e lidhjeve të ndryshme të fibrave, të tilla si SC, LC, ST, MT-RJ, etj.

Përfundimet e ndryshme të lidhësit janë të përshtatshme dhe fleksibël për t'u instaluar.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni