< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kutia e shpërndarjes së fibrave optike

home>Produkt>Seritë FTTH>Kutia e shpërndarjes së fibrave optike > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600656566980776.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397631767880.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397633970806.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397632601500.jpg

KABINET RRJETI.19 "


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Kabineti standard i rrjetit 19 inç mund të lidhë, shpërndajë dhe caktojë kabllot me fibra optike dhe mund të përdoret për instalimin gjithëpërfshirës të pajisjeve të ndryshme. Përdoret gjerësisht në dhomat e pajisjeve të telekomit, shkëmbimet me kapacitet të madh dhe sistemet e fibrave CATV.

Pika e shitjes së produktit

1. Kabineti i rrjetit duhet të ketë veti anti-dridhje, anti-goditje, anti-korrozion, i papërshkueshëm nga pluhuri, i papërshkueshëm nga uji, anti-rrezatim dhe veti të tjera, në mënyrë që të sigurojë funksionimin e qëndrueshëm dhe të besueshëm të pajisjeve. Kabineti i rrjetit duhet të ketë pajisje të mira përdorshmërie dhe mbrojtje sigurie për funksionim, instalim dhe mirëmbajtje të lehtë, dhe për të siguruar sigurinë e operatorit. Kabinetet e rrjetit duhet të jenë të lehta për tu prodhuar, montuar, komisionuar dhe paketuar. Kabinetet e rrjetit duhet të plotësojnë kërkesat e standardizimit, standardizimit dhe serializimit. Kabineti është i bukur në dukje, i përshtatshëm në zbatim dhe i koordinuar me ngjyra.

2. Kabineti i rrjetit duhet të ketë performancë të mirë teknike. Struktura e kabinetit do t'i nënshtrohet modelit të nevojshëm fizik dhe modelit kimik sipas vetive elektrike dhe mekanike të pajisjeve dhe kërkesave të mjedisit të përdorimit për të siguruar që struktura e kabinetit të ketë ngurtësi dhe forcë të mirë, dhe izolim të mirë elektromagnetik , tokëzimi, izolimi i zhurmës, ventilimi dhe shpërndarja e nxehtësisë. Performanca.

3. Kabineti i rrjetit përdoret kryesisht për të ruajtur routerët, çelsat, kornizat e shpërndarjes dhe pajisjet dhe pajisjet e tjera të rrjetit. Thellësia është përgjithësisht më pak se 800MM, gjerësia është 600 dhe 800MM. Dera e përparme është përgjithësisht derë xhami me temperament transparent, e cila ka kërkesa të ulëta për shpërndarjen e nxehtësisë dhe mjedisin.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni