< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kutia e shpërndarjes së fibrave optike

home>Produkt>Seritë FTTH>Kutia e shpërndarjes së fibrave optike > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600656808129895.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600396976105997.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600396975478370.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600396976351418.jpg

Kabineti i ndërlidhjes me fibra optike, prodhim shumë i personalizuar


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Kutia e transferimit të kabllove është një pajisje lidhëse e instaluar jashtë. Kërkesa më themelore për të është t'i rezistosh klimës drastike dhe mjedisit të ashpër të punës. Ka karakteristikat e kondensimit të gazit të papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri, dëmtimi i insekteve dhe miut dhe rezistencë e fortë ndaj ndikimit. Ajo duhet të jetë në gjendje të përballojë mjedisin e ashpër të jashtëm. Prandaj, ana e jashtme e kutisë është relativisht e lartë përsa i përket papërshkueshëm nga uji, i lagësht, i papërshkueshëm nga pluhuri, dëmtim anti-përplasje, kontroll i dëmtuesve dhe të ngjashme; ana e brendshme ka kërkesa shumë të larta për kontrollin e temperaturës dhe lagështisë.

Pika e shitjes së produktit

1. Kutia është bërë nga pllaka çeliku me rezistencë të lartë, forcë e lartë, anti-plakje, anti-korrozion dhe mund t'i rezistojë dëmtimit aksidental ose malinj. Të gjitha qoshet e kutisë formohen të gjitha nga forma speciale formuese në formë të rrumbullakët dhe trajtimi sipërfaqësor pastrohet ose spërkatet elektrostatikisht. Pamja është e bukur; kabineti miraton strukturën me dy shtresa dhe mesi është i mbushur me material izolues të nxehtësisë me performancë të lartë, i cili ka efekt të mirë izolues të nxehtësisë dhe mund të parandalojë në mënyrë efektive kondensimin në rezervuar.

2. Dera është bërë prej vulës së posaçme të mbylljes së derës, bravës së papërshkueshme nga uji të derës dhe mbylljes së kunjit të derës me tre pika, e sigurt dhe e besueshme, vulosje e mirë; Modul i integruar i instalimeve të bashkuara me 12-bërthama; Mund të instalohet përshtatës me fibra optike FC, SC

3. Pajisja e besueshme e fiksimit dhe mbrojtjes së tokës për kabllon; i përshtatshëm për fundin e kabllos me një bërthamë dhe shirit

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni