< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Kutia e shpërndarjes së fibrave optike

home>Produkt>Seritë FTTH>Kutia e shpërndarjes së fibrave optike > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600656743101779.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397165229331.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397172239524.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600397165250167.jpg

KORNIZA E SHPISTRNDARJES SI FIBERVE OPTIKE, 19 "


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Korniza e Shpërndarjes së Fibrave Optike (ODF), e njohur gjithashtu si kornizë e shpërndarjes së fibrave optike, është një pajisje instalimesh që përdoret për përfundimin, mbrojtjen, lidhjen dhe menaxhimin e kabllove optike dhe fibrave optike në rrjetet e komunikimit të fibrave optike. Pajisja mund të realizojë funksionet e fiksimit, heqjes dhe mbrojtjes së tokëzimit të kabllit optik, si dhe saldimin, kërcimin, mbështjelljen e tepërt, vendosjen e arsyeshme dhe caktimin e instalimeve elektrike të fibrave të ndryshëm optikë, të cilat ndodhen ndërmjet mediumit të transmetimit dhe pajisjes transmetuese . Pajisjet e grupuara.

Pika e shitjes së produktit

1) Miraton një strukturë plotësisht të mbyllur për të parandaluar pluhurin dhe miun;

2) Dizajni modular, kablli mund të arrihet lart e poshtë, dhe tokëzimi është fiks dhe i besueshëm;

3) Dollapi është bërë nga pllaka çeliku me cilësi të lartë dhe i gjithë trupi është i spërkatur elektrostatik, i cili është i bukur dhe i qëndrueshëm;

4) Përshtatësi është montuar në një kënd të zhdrejtë për të siguruar rrezen e përkuljes së fibrës dhe për të shmangur djegien e syve me dritë të fortë;

5) Ka vrima kabllo në pjesën e sipërme dhe të poshtme të raftit. Pajisja e fiksimit dhe zhveshjes së kabllit mund të instalohet në mënyrë fleksibile, e cila mund të plotësojë kërkesat e metodës së sipërme të rrugëzimit të kabllit dhe mënyrës së poshtme të drejtimit të kabllit.

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Fibër në projektin e shtëpisë

2) Rrjeti kabllor TV

3) Sistemi pasiv i rrjetit optik

4) Rrjeti i zonës metropolitane

5) Sisteme të tjerë spektroskopik

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni