< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji PLC

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji PLC > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1599632072156382.png

1X4, MINI TIPI SPLITTER, SC / APC TUBE STEELLESS TUBE SPLITTER


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Artikull

1x4

Fiber Lloji

G657A / G652D

Gjatësia e valës së punës

1260nm ~ 1650nm

Humbja standarde e futjes (dB)

≤4.1

Uniformiteti (dB)

≤0.8

PDL (dB)

≤0.2

Humbja e varur nga gjatësia e valës (dB)

≤0.8

Kthimi Humbja (dB)

≥ 55

Direktiviteti (dB)

≥ 55

Koha e funksionimit. Gange

-40 ~ + 85

Artikull1x4
Gjatësia * Gjerësia * Lartësia (mm)60 * 7 * 4
Input / Output (mm)0.9
Gjatësia e fibrave (M)1.5

Pika e shitjes së produktit

Humbje e ulët e futjes, PDL e ulët dhe Besueshmëri e lartë

Humbje e lartë e kthimit dhe përsëritshmëri e mirë

Diapazon i gjerë i gjatësisë së valës

Uniformiteti i shkëlqyeshëm kanal në kanal

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni