< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji PLC

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji PLC > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1599467814396194.png

TIPI MINI SPLITTER, 1x2 1x4 1x8 1x16


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

ParametërSpecifikim
Gjatësia e Valës Operative (nm)1260 1650 ~
Tipi1x41x81x162x42x82x16
Humbja e futjes (dB) Maks. *
Uniformiteti (dB) Maks. *
PDL (dB) Maks. *
Drejtueshmëria (dB) Min *55
Kthimi i Humbjes (dB) Min. *55 (50)
Temperatura e punës (° C)-5 ~ +75
Temperatura e magazinimit (° C)-40 ~ + 85
Gjatësia e fibrës1m ose gjatësi të personalizuar
Fiber LlojiFibër Corning SMF-28e
Trajtimi i energjisë (mW)300
ParametërSpecifikim
Gjatësia e Valës Operative (nm)1260 1650 ~
Tipi1x322x321x64
Humbja e futjes (dB) Maks. *
Uniformiteti (dB) Maks. *
PDL (dB) Maks. *
Drejtueshmëria (dB) Min *55
Kthimi i Humbjes (dB) Min. *55 (50)
Temperatura e punës (° C)-5 ~ +75
Temperatura e magazinimit (° C)-40 ~ + 85
Gjatësia e fibrës1m ose gjatësi të personalizuar
Fiber LlojiFibër Corning SMF-28e
Trajtimi i energjisë (mW)300
DIMENSION
LLOJI1 * 2,1 * 4,1 8 *1*161*321*64
e zhveshur (0.25 mm4 * 4 * 404 * 7 * 504 * 7 * 504 * 12 * 60
mini (0.9 mm4 * 7 * 604 * 7 * 606 * 20 * 806 * 40 * 100
ABS (2.0 mm / 3.0 mm10 * 80 * 10018 * 80 * 12018 * 80 * 12018 * 115 * 141
Ngërthej130 * 100 * 25130 * 100 * 50130 * 100 * 102130 * 100 * 206
130 * 100 * 206483 * 44.5 * 200483 * 44.5 * 200483 * 44.5 * 200483 * 89 * 200


Pika e shitjes së produktit

Humbje e ulët e futjes, PDL e ulët dhe Besueshmëri e lartë

Humbje e lartë e kthimit dhe përsëritshmëri e mirë

Diapazon i gjerë i gjatësisë së valës

Uniformiteti i shkëlqyeshëm kanal në kanal

Stabiliteti Telcordia GR-1221 dhe GR-1209

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni