< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji PLC

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji PLC > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600654916936945.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600247016494361.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600247016662762.jpg
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600247016792607.jpg

PLC NDARËS KUTI ABS SPLITER KUTI


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

ABS Box Splitter (PLC Splitter) është një pajisje e integruar për shpërndarjen e energjisë optike me udhëzues valësh bazuar në substratin e kuarcit. Ka karakteristikat e madhësisë së vogël, diapazonit të gjerë të gjatësisë së valës, besueshmërisë së lartë dhe uniformitetit të mirë të ndarjes. Especiallyshtë veçanërisht e përshtatshme për pasive. Në rrjetin optik (EPON, BPON, GPON, etj.), Zyra qendrore dhe pajisja terminale janë të lidhura dhe sinjali optik ndahet. Tani ekzistojnë dy lloje të 1 × N dhe 2 × N. Ndarësit 1 x N dhe 2 x N ndajnë në mënyrë të barabartë sinjalin optik në dalje të shumëfishta nga një hyrje e vetme ose e dyfishtë, ose punojnë në mënyrë të kundërt për të drejtuar sinjale të shumta optike në një fibër të vetme ose të dyfishtë.

Pika e shitjes së produktit

Ndarja e barabartë, sinjali i fibrave mund të shpërndahet në mënyrë të barabartë tek përdoruesit.

Çip i ndarjes së importuar me cilësi të lartë Miratoni çipin e transmisionit të importuar për të siguruar ndarje uniforme dhe të qëndrueshme, humbje të varur nga polarizimi i ulët dhe reflektim i ulët i dëbimit, i cili mund të plotësojë kërkesa të ndryshme të gjatësisë së valës

Jorgan PVC miqësor me mjedisin Gropa kundër tërheqjes ka performancë të fortë, mbrojtje mjedisore pa karbon të ulët dhe halogjen, e sigurt për t’u përdorur dhe praktike

Ferrulet qeramike me cilësi të lartë Uniformiteti i mirë i ndarjes, mund të shpërndajë sinjalin e fibrës në mënyrë të barabartë te përdoruesit

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni