< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1367055820384037&ev=PageView&noscript=1" />
Të gjitha kategoritë
EN

Lloji PLC

home>Produkt>Seri bashkuesish me fibra optike>Lloji PLC > Detaje të produktit

 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600655020449706.png
 • https://www.qdapt.com/upload/product/1600248086636544.jpg

PLASTIK KLASA E SHTITPITS UPC


hetim
 • Detajet Shpejta
 • Avantazh
 • partner
 • Aplikacion
 • FAQ
 • hetim
Detajet Shpejta

Fibra optike mund të shpërndajë sinjalin e fibrave optike në të gjitha portat në mënyrë të barabartë. Humbja është e pandjeshme ndaj gjatësisë së valës dhe mund të plotësojë nevojat e transmetimit të gjatësisë së valëve të ndryshme. Patate të skuqura të importuara me cilësi të lartë me humbje të varur nga polarizimi i ulët mund të plotësojnë kërkesa të ndryshme të gjatësisë së valës. Instalimi i lehtë dhe funksionimi i përshtatshëm .

Pika e shitjes së produktit

Uniformiteti i shpërndarjes së dritës është i mirë, dhe sinjali i fibrave optike mund të shpërndahet në mënyrë të barabartë tek përdoruesit

Humbja është e pandjeshme ndaj gjatësisë së valës dhe mund të plotësojë nevojat e transmetimit të gjatësisë së valës së ndryshme

Futja qeramike e importuar me cilësi të lartë është zgjedhur për performancën e saj të shkëlqyeshme, qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë

Çipat e transmetimit të importuar përdoren për të siguruar ndarje uniforme dhe të qëndrueshme të dritës, humbje të ulët të lidhur me polarizimin dhe reflektim të ulët të dëbimit, të cilat mund të plotësojnë nevojat e gjatësisë së valës së ndryshme

Shkurre qeramike e importuar me cilësi të lartë përdoret për të izoluar në mënyrë efektive sinjale të tjera ndërhyrjeje

partner
 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

 • padefinuar

Skenari i Aplikimit

1) Rrjetet LAN, WAN dhe Metro

2) Projekti FTTH & Vendosjet FTTX

3) Sistemi CATV

4) GPON, EPON

5) Pajisjet e Testimit të Fibrave Optike

6) Baza e të Dhënave Transmeton Broadband Net

FAQ

P1. A mund të kem një porosi shembull për këtë produkt?

A: Po, ne mirëpresim rendin e mostrës për të testuar dhe kontrolluar cilësinë. Mostrat e përziera janë të pranueshme.


Q2. Po në lidhje me kohën e çuarjes?

A: Mostra ka nevojë për 1-2 ditë, koha e prodhimit në masë ka nevojë për 1-2 javë.


Q3. Si i transportoni mallrat dhe sa kohë duhet të arrijë?

A: Ne zakonisht anijsohemi nga DHL, UPS, FedEx ose TNT. Zakonisht merr 3-5 ditë për të arritur. Anijeve ajrore dhe detare gjithashtu fakultative.


Q4: A ofroni garanci për produktet?

A: Po, ne ofrojmë 1-2 vjet garanci për produktet tona zyrtare.


P5: Po në lidhje me kohën e dorëzimit ??

A: 1) Mostrat: brenda një jave. 2) Mallrat: zakonisht 15-20 ditë.

Kontaktoni